Sprchovacia pena Deeply Nourishing

Sodium Lauroyl Glutamate Povrchovo aktívna látka
Sodium Lauroyl Glycinate Povrchovo aktívna látka
  • 2-Methylpentyl 2-Methylvalerate

• Zelená vôňa jablka a hrušky, ktorá dodáva ovocnosť kolínskym a bylinkovým parfumom

• Citrus Nobilis Peel Oil

• Známa aj ako mandarínková silica. Jej svieža citrusová vôňa je zdôraznená kvetinovým tónom.

• Cyclopropanecarboxylic Acid, 2-[1-(3,3-Dimethylcyclohexyl)Ethoxy]-2-Methylpropyl Ester

• Ovocná, sladká, medová vôňa čiernych ríbezlí. Toto trvácne, sladké a kozmetické pižmo sa používa v rozličných parfumoch: cyprusových, kvetinových, fužérových, orientálnych a drevitých. Vytvára hebký efekt v parfumových kreáciách a dobre spája ovocné vône.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Pentamethylcyclopent-3-Ene-Butanol

• Drevitá vôňa. Zložka sa používa na navodenie charakteru santalového dreva v parfumoch.

• Tetrahydrolinalool

• Bylinkový levanduľový tón s citrusovým kvetinovým nádychom. Derivuje sa zo zložky, ktorá sa vyskytuje v mnohých esenciálnych olejoch, napríklad z ruží, mäty, mandarínky alebo levandule.

Polysorbate 20 Stabilizátor emulzie
Lauric Acid Stabilizátor emulzie
Sodium Laurate Povrchovo aktívna látka
Phenoxyethanol Konzervačná látka