Timotei kondicionér Zlaté pramienky

Cetyl Alcohol Látka na zlepšenie kondície vlasov

Zabezpečuje jemnosť, lesk a textúru vlasov

Dimethiconol Látka na zlepšenie kondície vlasov

Stearamidopropyl Dimethylamine Látka na zlepšenie kondície vlasov

• 2-Acetonaphthone

• Kvetinová vôňa pomarančových kvetov a sladký medový tón. Vôňam dodáva najmä sladký tón pomarančových kvetov.

• 3-(O-Ethylphenyl)-2,2-Dimethylpropionaldehyde

• Kvetinová, svieža vôňa, ktorá parfumu dodá tón sviežeho vzduchu, ktorý pripomína morský vánok.

• Beta-Pinenes

• Borovicová, lipová, drevitá vôňa. Zložka pochádza zo živice borovice, vavrínu, muškátových orechov a koriandrovej silice.

• Cyclamen Aldehyde

• Zelené kvetinové tóny, pripomína cyklámen a konvalinku. Vôňam cyklámenu, zemolezu a konvalinky dodáva sviežosť lupeňov.

• Dimethyl Phenethyl Butyrate

• Vôňa sladkej a zrelej slivky, ktorá sa často používa na ako doplnok pri tvorbe charakteru zrelých sliviek.

• Gamma-Dodecalactone

• Mliečna, broskyňová, marhuľová vôňa. Zložku obsahujú slivky, jahody, maslo, kokos a niektoré kvety. Často sa používa v kompozíciách vôní žltého ovocia.

• Geranyl Acetate

• Ovocná, ružová, sladká, hrušková, levanduľová vôňa. Zložka sa nachádza v rozličných rastlinách, napríklad v cymbopogone, citrónovej tráve, muškátoch a levanduli. Často sa používa na pridanie ovocných tónov do kvetinovo-ovocných, bylinkových a citrusových parfumov.

• Heliotropine

• Jemná vôňa anízu a púdru. Zložka sa nachádza v tahitskej vanilke, akácii a sasafrase. V parfumérstve sa hojne používa v púdrových akordoch a v kvetinových vôňach, ako je karafiát, citlivka alebo orgován.

• Hexyl Isobutyrate

• Sladká, jablková, hrušková, hroznová, s náznakmi červených bobúľ. Táto zložka sa nachádza v jablkách, hrozne a levanduli.

• Indole

• Prenikavý, kvetinový tón. Zložka sa nachádza v jazmíne, orgováne, zemoleze, gardénii a kvetoch pomarančovníka. Používa sa ako náhrada jazmínu, tuberózy a tónov pomarančových kvetov.

• Ionone

• Sladká fialková, kvetinová a drevitá vôňa. Zložka sa nachádza v broskyniach a malinách.

• Methyl Benzodioxepinone

• Vodový, morský tón morského vzduchu. Kombinuje sa s rozličnými kvetinovými tónmi a vytvára vodový pocit kvetinárstva. Dokáže zosilniť aj dojem osvieženia morskou vodou.

• Terpinolene

• Citrusovo-limetková, bylinková a levanduľová vôňa. Zložka sa nachádza v čajovníkovom oleji a rozličných druhoch borovice.

Lactic acid Látka na úpravu pH

DMDM Hydantoin Konzervačná látka

Disodium EDTA Odlučovacia látka

TEA-Dodecylbenzenesulfonate Povrchovo aktívna látka