Surf Black orchid & lily tekutý prací prípravok 05/2018 - 12/2019

Sodium Dodecylbenzenesulfonate Povrchovo aktívna látka

TEA-Hydrogenated Cocoate Povrchovo aktívna látka

Propylene glycol Hydrotropná látka

Zvyšuje rozpustnosť čistiacej látky (detergentu) vo výrobku.

• 3-Ethoxy-1,1,5-Trimethylcyclohexane

• Zelený, bylinkový tón, ktorý vôni dodáva bylinkový vrchný tón.

• 4-Methyl-3-Decen-5-Ol

• Silný kvetinový zelený charakter s sviežimi a ovocnými aspektami fialkových listov.

• Alpha-Cyclohexylidene Benzeneacetonitrile

• Vôňa ruží a muškátov, ktorá sa dobre spája s drevitými a pižmovými tónmi.

• Amyl Salicylate

• Kvetinová vôňa so zelenými a balzamikovými aspektami. Táto zložka sa nachádza v hrozne a čaji.

• Benzyl Acetone

• Svieža kvetinovo-zelená jazmínová vôňa, ktorá dodáva svieži kvetinový efekt rozličným typom parfumov.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Dimethylbenzyl Carbinyl Acetate

• Jedinečný slivkový tón s vôňou ruže a jazmínu. Dodáva sviežosť a odľahčuje takmer všetky kvetinové bukety. Zároveň dokáže vôni dodať nádych damaskovej ruže.

• Ethyl 2-Methylvalerate

• Sladká, ovocná, jablková vôňa, ktorá sa bežne používa pri tvorbe výrazného ovocného tónu v parfumoch.

• Ethyl-3Aalpha,4Beta,7Beta,7Aalpha-Octahydro-4,7-Methano-Indene-3A-Carboxylate

• Sladká, ovocná a cukríková vôňa. Vynikajúco harmonizuje s jazmínom, tuberózou, levanduľou, bergamotom a citrusmi.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Isobornyl Acetate

• Veľmi svieža vôňa gáfru a borovice. Nachádza sa v aromatických olejoch z tymiánu, rozmarínu či eukalyptu.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Vôňa ovocia a ruží podčiarknutá sladkým tónom medu. Táto zložka sa nachádza aj v kvetinových vôňach, ako je ruža alebo harmanček. Dodáva šťavnatú textúru rozličným ovocným kombináciám.

Acrylates Copolymer Regulátor viskozity

Aziridine homopolymer ethoxylated Antiredepozičná látka

Zabraňuje nečistotám uvoľneným do pracieho roztoku v opätovnom usádzaní na povrchu

Styrene/Acrylates Copolymer Kaliaca látka