Zubná pasta Signal White Now

Sorbitol Humektant
Hydrated Silica Regulátor viskozity
PEG-32 Tvarovacia látka
Zabezpečuje tvar alebo formu výrobku
Sodium Lauryl Sulfate Povrchovo aktívna látka
Aroma Aróma
Používa sa na zlepšenie chuti výrobkov určených na ústnu hygienu, ako sú zubné pasty a rúže
Cellulose Gum Spojivová látka
Pomáha spájať alebo lepiť materiály
Sodium Fluoride Látka na ústnu hygienu
Pomácha čistiť, chrániť alebo odstraňovať/prekrývať nepríjemný pach z úst/zubov/ďasien
Sodium Saccharin Sladidlo
Dodáva výrobkom sladkú príchuť
Trisodium Phosphate Pufračná látka
Udržiava správnu rovnováhu kyslosti/zásaditosti výrobku
PVM/MA Copolymer Spojivová látka
Pomáha spájať alebo lepiť materiály