SAVO bez chlóru na farebné oblečenie gélové kapsuly na pranie 3v1 09/2018 - 06/2020

C12-15 Pareth-7 Povrchovo aktívna látka

MEA-Hydrogenated Cocoate Povrchovo aktívna látka

MEA-Dodecylbenzenesulfonate Povrchovo aktívna látka

Glycerin Regulátor viskozity

Propylene glycol Hydrotropná látka

Zvyšuje rozpustnosť čistiacej látky (detergentu) vo výrobku.

Polyvinyl Alcohol Aditívum

Aziridine homopolymer ethoxylated Antiredepozičná látka

Zabraňuje nečistotám uvoľneným do pracieho roztoku v opätovnom usádzaní na povrchu

• A-Terpinyl Acetate

• Citrusová vôňa s levanduľovým nádychom. Zložku obsahujú mnohé esenciálne oleje, napríklad borovicový a kardamómový.

• Amyl Salicylate

• Kvetinová vôňa so zelenými a balzamikovými aspektami. Táto zložka sa nachádza v hrozne a čaji.

• Benzyl Acetone

• Svieža kvetinovo-zelená jazmínová vôňa, ktorá dodáva svieži kvetinový efekt rozličným typom parfumov.

• Citronellyl Nitrile

• Citrónová vôňa s kvetinovými a zelenými náznakmi.

• Dihydroeugenol

• Tento suchý a svieži korenistý tón sa rozplýva a pripomína sviežosť silíc listov vavrínu a papriky. Vytvára pocit sviežosti a kvetinové efekty. Výborne sa dopĺňa s maskulínnymi tón, fužérom, cyprusom a orientom.

• Ethyl Phenethyl Acetal

• Tón hyacintu, orgovánu a ruže dodáva vôňam z fialových kvetov nádych sviežich listov.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Jasná vôňa santalového dreva s ružovým nádychom. Používa sa hlavne pri tónoch santalového dreva a v drevitých a orientálnych vôňach.

• Eucalyptol

• Eukalyptová vôňa s chladivým aspektom gáfru a mäty. Túto zložku obsahuje gáfor, vavrín, čajovník, bazalka, rozmarín, šalvia a ďalšie aromatické rastliny.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Methyl Benzoate

• Sladká kvetinová vôňa ylang ylangu. Zložka sa nachádza v salvinii moleste, vodnom papradí.

• Methyl Beta-Naphthyl Ether

• Púdrová vôňa pomarančových kvetov dodáva trvácnosť a objem rozličným kvetinovým parfumom.

• Methylundecanal

• S tónmi pomaranča, mora a ihličnanov.

• Phenylisohexanol

• Transparentná kvetinová ružová vôňa s miernym zeleným aspektom. Využíva sa hlavne pri ružových akordoch.

• Trichloromethyl Phenyl Carbinyl Acetate

• Balzamiková a púdrová, ružová vôňa.

• Tricyclodecenyl Propionate

• Zelená, krémová a ovocná, hrušková a banánová vôňa, ktorá sa výborne kombinuje s ďalšími ovocnými prvkami a vytvára hruškové, jazmínové alebo niektoré anízové akordy, ako je bazalka.

Polypropylene Terephthalate/Polyoxyethylene terephthalate Disperzná látka

Zabezpečuje rozptýlenie a rovnomerné rozloženie pevných látok vo výrobku

Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate Odlučovacia látka

Hydrogenated Starch Hydrolysate Stabilizátor enzýmov

Zvyšuje životnosť enzýmov v tekutom čistiacom prípravku

MEA-Sulfate Vedľajší reakčný produkt

Vzniká ako nevyhnutná zložka počas výrobného procesu

PVP Inhibítor prenosu farby

Počas prania zabraňuje opätovnému usádzaniu farbiva prítomného v pracej vode na ďalšie oblečenie

Potassium Sulfite Antioxidant

Pomáha zabraňovať reakciám podporovaným kyslíkom, ktoré by mohli viesť k znehodnoteniu produktu.

Ethanolamine Rozpúšťadlo

Subtilisin Enzým

Zvyšuje čistiace účinky výrobku a pomáha odstrániť špecifický druh škvŕn pri nižšej teplote, napr. fľaky od tukov, vajíčka či krvi

Styrene/Acrylates Copolymer Kaliaca látka

Znižuje priehľadnosť alebo priesvitnosť výrobkov

Peptides, salts, sugars from fermentation (process) Vedľajší reakčný produkt

Vzniká ako nevyhnutná zložka počas výrobného procesu

Talc Aditívum

Polymeric Blue Colourant Farbivo

Denatonium Benzoate Denaturačná látka

Mení chuť výrobku s cieľom zabrániť jeho požitiu. Obvykle sa pridáva do výrobkov obsahujúcich alkohol.

Polymeric Pink Colourant Farbivo

Polymeric Red Colourant Farbivo

Disubstituted Alaninamide Stabilizátor

Udržiava stabilitu zloženia, vzhľadu a textúry výrobku