SAVO bez chlóru na farebné aj biele oblečenie gélové kapsuly na pranie 3v1

MEA-Dodecylbenzenesulfonate Povrchovo aktívna látka

Glycerin Regulátor viskozity

Propylene glycol Hydrotropná látka

Zvyšuje rozpustnosť čistiacej látky (detergentu) vo výrobku.

Polyvinyl Alcohol Aditívum

Aziridine homopolymer ethoxylated Antiredepozičná látka

Zabraňuje nečistotám uvoľneným do pracieho roztoku v opätovnom usádzaní na povrchu

• 4-Methyl-3-Decen-5-Ol

• Silný kvetinový zelený charakter s sviežimi a ovocnými aspektami fialkových listov.

• 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Komplexná drevitá a hrušková vôňa, ktorý obohacuje kvalitu vône v parfumoch.

• A-Terpinyl Acetate

• Citrusová vôňa s levanduľovým nádychom. Zložku obsahujú mnohé esenciálne oleje, napríklad borovicový a kardamómový.

• Allyl Heptanoate

• Ovocná vôňa podobná ananásu s náznakmi pripomínajúcimi banány. Veľmi dobre dopĺňa parfumy s exotickým ovocným charakterom.

• Benzyl Acetone

• Svieža kvetinovo-zelená jazmínová vôňa, ktorá dodáva svieži kvetinový efekt rozličným typom parfumov.

• Diphenyl Ether

• Zelený kvetinový tón muškátu. Zložka sa používa pri rekonštitúcii kvetov ako je hyacint.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Isobornyl Acetate

• Veľmi svieža vôňa gáfru a borovice. Nachádza sa v aromatických olejoch z tymiánu, rozmarínu či eukalyptu.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Methyl Benzoate

• Sladká kvetinová vôňa ylang ylangu. Zložka sa nachádza v salvinii moleste, vodnom papradí.

• Methyl Beta-Naphthyl Ether

• Púdrová vôňa pomarančových kvetov dodáva trvácnosť a objem rozličným kvetinovým parfumom.

• Methylbenzyl Acetate

• Zelený tón so živým rebarborovým nádychom. Zložku obsahuje gardénia.

• Methylundecanal

• S tónmi pomaranča, mora a ihličnanov.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Svieža šťavnatá sladká pomarančová vôňa so sviežim nádychom.

• Pentadecalactone

• Elegantná pižmová vôňa so sofistikovanými balzamikovými tónmi. Dodáva intenzitu a zaguľacuje širokú paletu vôní.

• Phenethyl Acetate

• Sladká púdrovo-kvetinová vôňa po ružiach a mede. Táto zložka je súčasťou ružových silíc a obsahuje ju aj rozličné ovocie.

• Tricyclodecenyl Propionate

• Zelená, krémová a ovocná, hrušková a banánová vôňa, ktorá sa výborne kombinuje s ďalšími ovocnými prvkami a vytvára hruškové, jazmínové alebo niektoré anízové akordy, ako je bazalka.

• Trimethylcyclopentenyl Dimethylisopentenol

• Bohatý a rozvláčny tón santalového dreva.

• Verdyl Acetate

• Bylinkový, zelený, anízový tón, ktorý sa bežne používa v parfumérii na vytvorenie rozvláčnej sladkosti s anízovým nádychom.

Polypropylene Terephthalate/Polyoxyethylene terephthalate Disperzná látka

Zabezpečuje rozptýlenie a rovnomerné rozloženie pevných látok vo výrobku

Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate Odlučovacia látka

Hydrogenated Starch Hydrolysate Stabilizátor enzýmov

Zvyšuje životnosť enzýmov v tekutom čistiacom prípravku

MEA-Sulfate Vedľajší reakčný produkt

Vzniká ako nevyhnutná zložka počas výrobného procesu

Potassium Sulfite Antioxidant

Pomáha zabraňovať reakciám podporovaným kyslíkom, ktoré by mohli viesť k znehodnoteniu produktu.

Ethanolamine Rozpúšťadlo

Subtilisin Enzým

Zvyšuje čistiace účinky výrobku a pomáha odstrániť špecifický druh škvŕn pri nižšej teplote, napr. fľaky od tukov, vajíčka či krvi

Styrene/Acrylates Copolymer Kaliaca látka

Znižuje priehľadnosť alebo priesvitnosť výrobkov

Peptides, salts, sugars from fermentation (process) Vedľajší reakčný produkt

Vzniká ako nevyhnutná zložka počas výrobného procesu

Glycol Rozpúšťadlo

Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate Optický rozjasňovač

Spôsobuje jasnejší a belší vzhľad povrchu, na ktorý sa aplikuje výrobok

Benzyl Salicylate Vonná látka

Alpha-Isomethyl Ionone Vonná látka

Amylase Enzým

Talc Aditívum

Polymeric Blue Colourant Farbivo

Denatonium Benzoate Denaturačná látka

Mení chuť výrobku s cieľom zabrániť jeho požitiu. Obvykle sa pridáva do výrobkov obsahujúcich alkohol.

Polymeric Pink Colourant Farbivo

Polymeric Red Colourant Farbivo

Disubstituted Alaninamide Stabilizátor

Udržiava stabilitu zloženia, vzhľadu a textúry výrobku