Na riad Limetka a jazmín

Non-Detergent Organic Matter Vedľajší reakčný produkt

DMDM Hydantoin Konzervačná látka

• Decanal

• Sladká a vosková vôňa pomarančových šupiek. Zložka sa nachádza v silici z pomarančov, cymbopogonu, neroli a koriandra. Bežne sa používa pri rekonštitúcii chuti pomarančov a citrusov ako takých, a vo voňavkárstve.

• Octanal

• Mastný nádych šupky pomaranča a zelenej šupky. Zložka sa nachádza v citrusových plodoch ako je bergamot, grapefruit, pomarančová šupka, červený pomaranč, yuzu, limetka, citrón a mandarínka. Dodáva intenzívny citrusový nádych iným vrchným vôňam.

• Terpinolene

• Citrusovo-limetková, bylinková a levanduľová vôňa. Zložka sa nachádza v čajovníkovom oleji a rozličných druhoch borovice.

Sodium citrate Pufračná látka

Udržiava správnu rovnováhu kyslosti/zásaditosti výrobku

Citrus Medica Limonum Juice Rastlinné výťažky

Látky získané z bylín, koreňov, kvetov, plodov, listov či semien

Sodium Cumenesulfonate Hydrotropná látka

Zvyšuje rozpustnosť čistiacej látky (detergentu) vo výrobku.

Tetrasodium EDTA Odlučovacia látka

Sodium chloride Vedľajší reakčný produkt