Sprchovací gél Orchid Fresh

Cocamide MEA Povrchovo aktívna látka

• Dimethyl Phenethyl Butyrate

• Vôňa sladkej a zrelej slivky, ktorá sa často používa na ako doplnok pri tvorbe charakteru zrelých sliviek.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Svieža šťavnatá sladká pomarančová vôňa so sviežim nádychom.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Vôňa ovocia a ruží podčiarknutá sladkým tónom medu. Táto zložka sa nachádza aj v kvetinových vôňach, ako je ruža alebo harmanček. Dodáva šťavnatú textúru rozličným ovocným kombináciám.

Disodium EDTA Odlučovacia látka

Benzophenone-4 Látka chrániaca pred slnečným žiarením