Sprchovací gél Mild Freshness

• A-Terpinyl Acetate

• Citrusová vôňa s levanduľovým nádychom. Zložku obsahujú mnohé esenciálne oleje, napríklad borovicový a kardamómový.

• Dihydroterpinyl Acetate

• Svieža borovicová a mentolová vôňa v kombinácii s citrusovými tónmi. Používa sa pre svoju borovicovú a citrusovú sviežosť.

• Ionone

• Sladká fialková, kvetinová a drevitá vôňa. Zložka sa nachádza v broskyniach a malinách.

• Methylene Di-T-Butylcresol

• Zložka bez zápachu, ktorá bráni jednotlivým súčastiam parfumu reagovať s kyslíkom, ktorý by ho mohol pokaziť. Zároveň bráni súčastiam parfumu vytvárať pachy.

• Pentadecalactone

• Elegantná pižmová vôňa so sofistikovanými balzamikovými tónmi. Dodáva intenzitu a zaguľacuje širokú paletu vôní.

Styrene/Acrylates Copolymer Kaliaca látka
Znižuje priehľadnosť alebo priesvitnosť výrobkov
Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky
Sodium lactate Látka na zlepšenie kondície pokožky