Sprchovací gél a šampón Men Cobalt 2v1

• 4-Cyclohexyl-2-Methyl-2-Butanol

• Dlhotrvajúci kvetinový a koriandrový tón. Je to vynikajúci stavebný prvok rozličných vôní.

• 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Komplexná drevitá a hrušková vôňa, ktorý obohacuje kvalitu vône v parfumoch.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémová vôňa bielych kvetov s tónom bielej čokolády.

Cocamide MEA Povrchovo aktívna látka

Menthol Chladiaca látka

Zabezpečuje chladivý a svieži pocit

Disodium EDTA Odlučovacia látka