Guľôčkový antiperspirant Invisible Black + White

Aluminum Zirconium Pentachlorohydrate Antiperspiračná látka
Znižuje potenie
Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky
Helianthus Annuus Seed Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky
Steareth-2 Emulgátor

• 2,6-Dimethylheptanol

• Svieža vôňa levandule a konvalinky s drevitým nádychom. Má svieži charakter, ktorý je obzvlášť praktický pri citrusových, kvetinových a drevitých kompozíciách.

• 2-T-Butylcyclohexyloxybutanol

• Mäkký a jantárový drevitý tón so sladkou a prirodzenou plnosťou.

• 3-(O-Ethylphenyl)-2,2-Dimethylpropionaldehyde

• Kvetinová, svieža vôňa, ktorá parfumu dodá tón sviežeho vzduchu, ktorý pripomína morský vánok.

• 4-Methyl-3-Decen-5-Ol

• Silný kvetinový zelený charakter s sviežimi a ovocnými aspektami fialkových listov.

• 4-Tert-Butyldihydrocinnamaldehyde

• Vodový, svieži tón, ktorý sa používa v rozličných druhoch kvetinových vôní, ako je konvalinka, pivonka a zemolez.

• Acetyl Tributyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

• Allyl Cyclohexyloxyacetate

• Zelená ananásová vôňa, ktorá sa dobre hodí do fužérových parfumov a typicky sa používa v kvetinovo-ovocných vôňach. Zjemňuje tóny srdca a vytvára machové aspekty.

• Cis-3-Hexenyl Acetate

• Zelený tón doplnený odtieňmi čerstvej hrušky a jahody. Vysoký tón dodáva sviežosť vôňam jemných kvetov a ovocia.

• Cis-3-Hexenyl Methyl Carbonate

• Svieža, zelená, trávová vôňa s ovocným hruškovým charakterom. Má fialkovú, zelenú vôňu.

• Cis-3-Hexenyl Salicylate

• Kvetinová, zelená kožená vôňa so sladkým balzamikovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v jablkách, broskyniach a v jahodách. Bežne sa využíva v širokej škále parfumov, ktorým dodáva kvetinovú žiarivosť.

• Citronellyl Nitrile

• Citrónová vôňa s kvetinovými a zelenými náznakmi.

• Citrus Aurantium Amara Extract

• Môže to byť svieža vôňa horkého pomaranča alebo bohatá aróma pomaračnových kvetov so zelenými tónmi. Extrakciou z listov a pukov sa získava „petitgrainová silica“. Extrakciou z ovocia sa získava silica horkého pomaranča a z jeho kvetov „silica neroli“.

• Cyclohexyl Salicylate

• Zelený tón ylang ylangu, ktorý sa používa najmä v kvetinových kompozíciách a vo fužérových akordoch.

• Ethyl 2,6,6-Trimethylcyclohexa-1,3-Enecarboxylate

• Svieža, mierne šafranová vôňa ružových listov a jablkového muštu. Dodáva plnosť a žiarivosť širokej škále vôní.

• Ethyl Ethyldimethylcyclohexene-1-Carboxylate

• Kvetinová, korenistá, ovocná vôňa, ktorá prispieva k tvorbe ružových, karafiátových a fužérových parfumov s aromatickými a korenistými tónmi.

• Ethylene Dodecanedioate

• Jemná a delikátna pižmová vôňa s nádychom červeného ovocia, ktorá parfumy obohacuje o čistú a jemnú vôňu.

• Eucalyptus Globulus Leaf Oil

• Svieži gáfrový tón. Zložka sa derivuje z listov eukalyptu, z ktorých sa parnou destiláciou získava eukalyptová silica.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Jasmopyrane

• Kvetinový, jazmínový, čajový tón. Zdôrazňuje kvetinový jazmínový charakter vo vôni.

• Menthol

• Svieži a čistý mentolový tón. Zložka sa nachádza v mentolovej silici.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Methyl Hexyl Cyclopentanone Carboxylate

• Zaprášená jazmínová vôňa s tónmi zelenej ruže, ktorá sa dá využiť v rozličných kvetinových akordoch.

• Methylbenzyl Acetate

• Zelený tón so živým rebarborovým nádychom. Zložku obsahuje gardénia.

• Phenethyl Acetate

• Sladká púdrovo-kvetinová vôňa po ružiach a mede. Táto zložka je súčasťou ružových silíc a obsahuje ju aj rozličné ovocie.

• Phenylisohexanol

• Transparentná kvetinová ružová vôňa s miernym zeleným aspektom. Využíva sa hlavne pri ružových akordoch.

• Rose Ketone-4

• Kvetinovo-ovocný tón s nádychom ruže, sliviek a bobúľ. Táto zložka sa nachádza v rozličnom ovocí, ako sú slivky, jahody a marhule. Používa sa bežne v kvetinových a ovocných vôňach.

• Tetrahydrolinalool

• Bylinkový levanduľový tón s citrusovým kvetinovým nádychom. Derivuje sa zo zložky, ktorá sa vyskytuje v mnohých esenciálnych olejoch, napríklad z ruží, mäty, mandarínky alebo levandule.

• p-Menthan-7-ol

• Svieža, čistá a krémová kvetinová vôňa spojená s magnóliou a konvalinkou.

Steareth-20 Emulgátor
Disodium EDTA Antioxidant
Pomáha zabraňovať reakciám podporovaným kyslíkom, ktoré by mohli viesť k znehodnoteniu produktu.
Pentaerithrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate Antioxidant
Alpha-Isomethyl Ionone Vonná látka