Sprchovací gél Feel Lively

Acrylates Copolymer Disperzná látka

Zabezpečuje rozptýlenie a rovnomerné rozloženie pevných látok vo výrobku

• 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde

• Vôňa rozdrvených listov. Zelený charakter tejto zložky sa dobre kombinuje s ovocnými, citrusovými, egrešovými a kvetinovými kompozíciami.

• 4-Methyl-3-Decen-5-Ol

• Silný kvetinový zelený charakter s sviežimi a ovocnými aspektami fialkových listov.

• Acetic Acid, (1-Oxopropoxy)-, 1-(3,3-Dimethylcyclohexyl)Ethyl Ester

• Veľmi delikátna pižmová vôňa s ambrovými náznakmi.

• Allyl Cyclohexanepropionate

• Tón medzi ananásom a jablkom. Je to kľúčová zložka ovocných kreácií. Zvýrazňuje textúru a výraz zrelého ovocia.

• Allyl Heptanoate

• Ovocná vôňa podobná ananásu s náznakmi pripomínajúcimi banány. Veľmi dobre dopĺňa parfumy s exotickým ovocným charakterom.

• Aqua

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

• Cyclamen Aldehyde

• Zelené kvetinové tóny, pripomína cyklámen a konvalinku. Vôňam cyklámenu, zemolezu a konvalinky dodáva sviežosť lupeňov.

• Dimethyl Heptenal

• Tón zeleného melónu s náznakom sviežich morských vôní.

• Ethyl 2-Methylbutyrate

• Zmes vône jahôd a kivi s náznakom whisky.Zložku obsahuje pomarančová šťava. Používa sa najmä pri ovocných rekonštitúciách, ako sú jahody, ananás, jablko a červené plody.

• Ethyl 2-Methylvalerate

• Sladká, ovocná, jablková vôňa, ktorá sa bežne používa pri tvorbe výrazného ovocného tónu v parfumoch.

• Gamma-Decalactone

• Sladká a mliečna vôňa broskýň. Zložku obsahujú broskyne, marhule, červené ovocie a exotické plody. Používa sa v mnohých kvetinových a ovocných kompozíciách.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Geranyl Acetate

• Ovocná, ružová, sladká, hrušková, levanduľová vôňa. Zložka sa nachádza v rozličných rastlinách, napríklad v cymbopogone, citrónovej tráve, muškátoch a levanduli. Často sa používa na pridanie ovocných tónov do kvetinovo-ovocných, bylinkových a citrusových parfumov.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Octahydro-Tetramethyl-1-Naphthalenol

• Vôňa manga a marakuje s náznakmi grapefruitu a čiernych ríbezlí. Je to patentovaná zložka navrhnutá pre parfumy a vytvára úplne jedinečný zmyslový zážitok.

• Phenylisohexanol

• Transparentná kvetinová ružová vôňa s miernym zeleným aspektom. Využíva sa hlavne pri ružových akordoch.

Cocamide MEA Povrchovo aktívna látka

Polyurethane Crosspolymer-2 Filmotvorná látka

Pri aplikovaní vytvára neprerušovanú jemnú vrstvu

DMDM Hydantoin Konzervačná látka