Pena do kúpeľa Feel Relaxed

• Alpha-Terpineol

• Kvetinová, orgovánová, citrusová vôňa.

• Anisaldehyde

• Sladký a púdrovo-mandľový tón. Často sa používa v kompozíciách s kvetinovými tónmi, ktorými dodáva púdrový nádych.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Citrus Limon Oil

• Svieža, citrusová vôňa. Citrónová silica sa extrahuje z ovocia stromu citrus medical L.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Ethylene Dodecanedioate

• Jemná a delikátna pižmová vôňa s nádychom červeného ovocia, ktorá parfumy obohacuje o čistú a jemnú vôňu.

• Heliotropine

• Jemná vôňa anízu a púdru. Zložka sa nachádza v tahitskej vanilke, akácii a sasafrase. V parfumérstve sa hojne používa v púdrových akordoch a v kvetinových vôňach, ako je karafiát, citlivka alebo orgován.

• Phenoxyethanol

• Ľahká vôňa ruží a škorice. Zložka sa nachádza v narcise.

• Triethyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

Sodium lactate Pufračná látka
Udržiava správnu rovnováhu kyslosti/zásaditosti výrobku
Tetrasodium EDTA Odlučovacia látka
Propylene glycol Rozpúšťadlo