Pena do kúpel´a Feel Pampered

• 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Komplexná drevitá a hrušková vôňa, ktorý obohacuje kvalitu vône v parfumoch.

• Caprylic/Capric Glycerides

• Jemná vodná vôňa. Zložka sa niekedy používa na rozpustenie iných častí vône.

• Ethylene Dodecanedioate

• Jemná a delikátna pižmová vôňa s nádychom červeného ovocia, ktorá parfumy obohacuje o čistú a jemnú vôňu.

• Gamma-Nonalactone

• Krémová a lákavá kokosová vôňa.

• Heliotropine

• Jemná vôňa anízu a púdru. Zložka sa nachádza v tahitskej vanilke, akácii a sasafrase. V parfumérstve sa hojne používa v púdrových akordoch a v kvetinových vôňach, ako je karafiát, citlivka alebo orgován.

• Pentadecalactone

• Elegantná pižmová vôňa so sofistikovanými balzamikovými tónmi. Dodáva intenzitu a zaguľacuje širokú paletu vôní.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Vôňa ovocia a ruží podčiarknutá sladkým tónom medu. Táto zložka sa nachádza aj v kvetinových vôňach, ako je ruža alebo harmanček. Dodáva šťavnatú textúru rozličným ovocným kombináciám.

• Vanillin

• Jemná a púdrová vôňa vanilky.

Hydrogenated Starch Hydrolysate Humektant
Glycol Distearate Kaliaca látka
Znižuje priehľadnosť alebo priesvitnosť výrobkov
Styrene/Acrylates Copolymer Kaliaca látka