Pena do kúpel'a Feel Heavenly

• Anisaldehyde

• Sladký a púdrovo-mandľový tón. Často sa používa v kompozíciách s kvetinovými tónmi, ktorými dodáva púdrový nádych.

• BHT

• Zložka bez pachu, ktorá bráni jednotlivým súčastiam parfumu reagovať s kyslíkom, ktorý by ho mohol pokaziť.

• Delta-Decalactone

• Krémová, ovocná broskyňová vôňa s tónmi kokosu. Zložku obsahuje mango.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Jasná vôňa santalového dreva s ružovým nádychom. Používa sa hlavne pri tónoch santalového dreva a v drevitých a orientálnych vôňach.

• Ethylene Dodecanedioate

• Jemná a delikátna pižmová vôňa s nádychom červeného ovocia, ktorá parfumy obohacuje o čistú a jemnú vôňu.

• Gamma-Decalactone

• Sladká a mliečna vôňa broskýň. Zložku obsahujú broskyne, marhule, červené ovocie a exotické plody. Používa sa v mnohých kvetinových a ovocných kompozíciách.

• Gamma-Nonalactone

• Krémová a lákavá kokosová vôňa.

• Gamma-Octalactone

• Kokosová vôňa s mliečnym nádychom. Táto zložka sa nachádza v broskyniach a marhuliach.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Heliotropine

• Jemná vôňa anízu a púdru. Zložka sa nachádza v tahitskej vanilke, akácii a sasafrase. V parfumérstve sa hojne používa v púdrových akordoch a v kvetinových vôňach, ako je karafiát, citlivka alebo orgován.

Styrene/Acrylates Copolymer Kaliaca látka

Znižuje priehľadnosť alebo priesvitnosť výrobkov

Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky

Sodium lactate Látka na zlepšenie kondície pokožky