OMO gélové kapsuly na pranie ULTIMATE

C12-15 Pareth-7 Povrchovo aktívna látka
MEA-Hydrogenated Cocoate Povrchovo aktívna látka
MEA-Dodecylbenzenesulfonate Povrchovo aktívna látka
Propylene glycol Hydrotropná látka
Zvyšuje rozpustnosť čistiacej látky (detergentu) vo výrobku.
Glycerin Regulátor viskozity
Polyvinyl Alcohol Aditívum
  • 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde

• Vôňa rozdrvených listov. Zelený charakter tejto zložky sa dobre kombinuje s ovocnými, citrusovými, egrešovými a kvetinovými kompozíciami.

• 4-Methyl-3-Decen-5-Ol

• Silný kvetinový zelený charakter s sviežimi a ovocnými aspektami fialkových listov.

• 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Komplexná drevitá a hrušková vôňa, ktorý obohacuje kvalitu vône v parfumoch.

• 9-Undecenal

• Čistý aldehydový tón s voskovým, citrusovo-mandarínkovým kvetinovým charakterom. Vytvára sviežu a čistú vôňu.

• A-Terpinyl Acetate

• Citrusová vôňa s levanduľovým nádychom. Zložku obsahujú mnohé esenciálne oleje, napríklad borovicový a kardamómový.

• Allyl Heptanoate

• Ovocná vôňa podobná ananásu s náznakmi pripomínajúcimi banány. Veľmi dobre dopĺňa parfumy s exotickým ovocným charakterom.

• Benzyl Acetone

• Svieža kvetinovo-zelená jazmínová vôňa, ktorá dodáva svieži kvetinový efekt rozličným typom parfumov.

• Cyclamen Aldehyde

• Zelené kvetinové tóny, pripomína cyklámen a konvalinku. Vôňam cyklámenu, zemolezu a konvalinky dodáva sviežosť lupeňov.

• Diphenyl Ether

• Zelený kvetinový tón muškátu. Zložka sa používa pri rekonštitúcii kvetov ako je hyacint.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Isobornyl Acetate

• Veľmi svieža vôňa gáfru a borovice. Nachádza sa v aromatických olejoch z tymiánu, rozmarínu či eukalyptu.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Methyl Benzoate

• Sladká kvetinová vôňa ylang ylangu. Zložka sa nachádza v salvinii moleste, vodnom papradí.

• Methyl Beta-Naphthyl Ether

• Púdrová vôňa pomarančových kvetov dodáva trvácnosť a objem rozličným kvetinovým parfumom.

• Methylbenzyl Acetate

• Zelený tón so živým rebarborovým nádychom. Zložku obsahuje gardénia.

• Methylundecanal

• S tónmi pomaranča, mora a ihličnanov.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Svieža šťavnatá sladká pomarančová vôňa so sviežim nádychom.

• Pentadecalactone

• Elegantná pižmová vôňa so sofistikovanými balzamikovými tónmi. Dodáva intenzitu a zaguľacuje širokú paletu vôní.

• Phenethyl Acetate

• Sladká púdrovo-kvetinová vôňa po ružiach a mede. Táto zložka je súčasťou ružových silíc a obsahuje ju aj rozličné ovocie.

• Tricyclodecenyl Propionate

• Zelená, krémová a ovocná, hrušková a banánová vôňa, ktorá sa výborne kombinuje s ďalšími ovocnými prvkami a vytvára hruškové, jazmínové alebo niektoré anízové akordy, ako je bazalka.

• Trimethylcyclopentenyl Dimethylisopentenol

• Bohatý a rozvláčny tón santalového dreva.

• Verdyl Acetate

• Bylinkový, zelený, anízový tón, ktorý sa bežne používa v parfumérii na vytvorenie rozvláčnej sladkosti s anízovým nádychom.

Aziridine homopolymer ethoxylated Antiredepozičná látka
Zabraňuje nečistotám uvoľneným do pracieho roztoku v opätovnom usádzaní na povrchu
Polypropylene Terephthalate/Polyoxyethylene terephthalate Disperzná látka
Zabezpečuje rozptýlenie a rovnomerné rozloženie pevných látok vo výrobku
Sorbitol Stabilizátor enzýmov
Zvyšuje životnosť enzýmov v tekutom čistiacom prípravku
Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate Odlučovacia látka
MEA-Sulfate Vedľajší reakčný produkt
Vzniká ako nevyhnutná zložka počas výrobného procesu
Potassium Sulfite Antioxidant
Pomáha zabraňovať reakciám podporovaným kyslíkom, ktoré by mohli viesť k znehodnoteniu produktu.
Ethanolamine Rozpúšťadlo
Peptides, salts, sugars from fermentation (process) Vedľajší reakčný produkt
Vzniká ako nevyhnutná zložka počas výrobného procesu
Glycol Rozpúšťadlo
Subtilisin Enzým
Zvyšuje čistiace účinky výrobku a pomáha odstrániť špecifický druh škvŕn pri nižšej teplote, napr. fľaky od tukov, vajíčka či krvi
Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate Optický rozjasňovač
Spôsobuje jasnejší a belší vzhľad povrchu, na ktorý sa aplikuje výrobok
Benzyl Salicylate Vonná látka
Alpha-Isomethyl Ionone Vonná látka
Polymeric Blue Colourant Farbivo
Talc Aditívum
Amylase Enzým
Denatonium Benzoate Denaturačná látka
Mení chuť výrobku s cieľom zabrániť jeho požitiu. Obvykle sa pridáva do výrobkov obsahujúcich alkohol.
Disubstituted Alaninamide Stabilizátor
Udržiava stabilitu zloženia, vzhľadu a textúry výrobku
Polymeric Yellow Colourant Farbivo
Mannanase Enzým