Vyživujúci sprchovací gél Purely Pampering Mandľový krém a ibištek

Sodium Hydroxypropyl Starch Phosphate Látka na zlepšenie kondície pokožky
Sodium Lauroyl Glycinate Povrchovo aktívna látka
Lauric Acid Stabilizátor emulzie
Zlepšuje stabilitu emulzie a predlžuje záručnú dobu výrobku
Hydrogenated Soybean Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky
Sodium Lauroyl Isethionate Povrchovo aktívna látka

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Ethyl Vanillin

• Sladká a krémová aróma vanilky s jemným korenistým nádychom.

• Gamma-Nonalactone

• Krémová a lákavá kokosová vôňa.

• Gamma-Octalactone

• Kokosová vôňa s mliečnym nádychom. Táto zložka sa nachádza v broskyniach a marhuliach.

• Heliotropine

• Jemná vôňa anízu a púdru. Zložka sa nachádza v tahitskej vanilke, akácii a sasafrase. V parfumérstve sa hojne používa v púdrových akordoch a v kvetinových vôňach, ako je karafiát, citlivka alebo orgován.

• Octahydrocoumarin

• Sladká aróma pripomínajúca seno s nádychom vanilky a mandlí. Používa sa na vytvorenie vône tonkovej fazule, plodov tropického stromu tonka, ktorého vôňa sa podobá vôni čerstvo pokosenej trávy.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Svieža šťavnatá sladká pomarančová vôňa so sviežim nádychom.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Vôňa ovocia a ruží podčiarknutá sladkým tónom medu. Táto zložka sa nachádza aj v kvetinových vôňach, ako je ruža alebo harmanček. Dodáva šťavnatú textúru rozličným ovocným kombináciám.

Helianthus Annuus Seed Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Látka na zlepšenie kondície pokožky
Stearic Acid Emulgátor
DMDM Hydantoin Konzervačná látka