Vyživujúci sprchovací gél go fresh Revitalize

Sodium Lauroyl Glycinate Povrchovo aktívna látka
Sodium Lauroyl Isethionate Povrchovo aktívna látka
Lauric Acid Povrchovo aktívna látka

• 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Komplexná drevitá a hrušková vôňa, ktorý obohacuje kvalitu vône v parfumoch.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Gamma-Nonalactone

• Krémová a lákavá kokosová vôňa.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Svieža šťavnatá sladká pomarančová vôňa so sviežim nádychom.

• Pentadecalactone

• Elegantná pižmová vôňa so sofistikovanými balzamikovými tónmi. Dodáva intenzitu a zaguľacuje širokú paletu vôní.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémová vôňa bielych kvetov s tónom bielej čokolády.

Carbomer Tvarovacia látka
Zabezpečuje tvar alebo formu výrobku
Styrene/Acrylates Copolymer Kaliaca látka
Znižuje priehľadnosť alebo priesvitnosť výrobkov
Stearic Acid Emulgátor
Sodium hydroxide Látka na úpravu pH
PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate Regulátor viskozity
DMDM Hydantoin Konzervačná látka
Limonene Aróma
Používa sa na zlepšenie chuti výrobkov určených na ústnu hygienu, ako sú zubné pasty a rúže
PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide Regulátor viskozity
Palmitic Acid Emulgátor
BHT Antioxidant
Pomáha zabraňovať reakciám podporovaným kyslíkom, ktoré by mohli viesť k znehodnoteniu produktu.
Sodium Isethionate Povrchovo aktívna látka
Tetrasodium EDTA Odlučovacia látka