Vyživujúci sprchovácí gél Deeply Nourishing

Sodium Hydroxypropyl Starch Phosphate Látka na zlepšenie kondície pokožky
Lauric Acid Stabilizátor emulzie
Zlepšuje stabilitu emulzie a predlžuje záručnú dobu výrobku
Sodium Lauroyl Glycinate Povrchovo aktívna látka
Sodium Lauroyl Isethionate Povrchovo aktívna látka
Hydrogenated Soybean Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky
Helianthus Annuus Seed Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky
  • 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde

• Vôňa rozdrvených listov. Zelený charakter tejto zložky sa dobre kombinuje s ovocnými, citrusovými, egrešovými a kvetinovými kompozíciami.

Vôňa: Zelená

• 2-Acetonaphthone

• Kvetinová vôňa pomarančových kvetov a sladký medový tón. Vôňam dodáva najmä sladký tón pomarančových kvetov.

• 2-Methylpentyl 2-Methylvalerate

• Zelená vôňa jablka a hrušky, ktorá dodáva ovocnosť kolínskym a bylinkovým parfumom

• 3-(O-Ethylphenyl)-2,2-Dimethylpropionaldehyde

• Kvetinová, svieža vôňa, ktorá parfumu dodá tón sviežeho vzduchu, ktorý pripomína morský vánok.

• 3-Hexenol

• Svieža zelená vôňa pokosenej trávy. Zložka sa nachádza v rozličných rastlinách, napríklad v menthe arvensis. Je to nenahraditeľná súčasť všetkých druhov kvetinových a ovocných parfumov vďaka svojej jedinečnej zelenej a trávovej charakteristike.

Vôňa: Zelená

• Allyl Caproate

• Sladký cukrový tón ananásu so zeleným náznakom. V parfumérstve sa často používa pri ananásových, broskyňových a marhuľových rekonštitúciách.

• Cedryl Acetate

• Drevitá vôňa cédrového dreva sa vyrába z cedrolu, hlavnej zložky cédrovej silice.

• Cyclamen Aldehyde

• Zelené kvetinové tóny, pripomína cyklámen a konvalinku. Vôňam cyklámenu, zemolezu a konvalinky dodáva sviežosť lupeňov.

• Cyclopropanecarboxylic Acid, 2-[1-(3,3-Dimethylcyclohexyl)Ethoxy]-2-Methylpropyl Ester

• Ovocná, sladká, medová vôňa čiernych ríbezlí. Toto trvácne, sladké a kozmetické pižmo sa používa v rozličných parfumoch: cyprusových, kvetinových, fužérových, orientálnych a drevitých. Vytvára hebký efekt v parfumových kreáciách a dobre spája ovocné vône.

• Cyclopropanemethanol, 1-Methyl-2-[(1,2,2-Trimethylbicyclo[3.1.0]Hex-3-Yl)Methyl]-

• Krémový, ružový tón santalového dreva.

• Delta-Damascone

• Ovocná jablková, ružová, zemitá vôňa. Zložka je veľmi užitočná pri tvorbe vôní ruží.

• Dodecahydro-Tetramethylnaphthofuran

• Drevitý tón s náznakom šalviových listov, používa sa na tvorbu autentického jantárového efektu.

Vôňa: Amber

• Ethyl 2-Methylvalerate

• Sladká, ovocná, jablková vôňa, ktorá sa bežne používa pri tvorbe výrazného ovocného tónu v parfumoch.

• Ethyl Methylphenylglycidate

• Sladká, ovocná vôňa podobná jahodám s kvetovo-medovým podtónom. Používa sa v rozličných jahodových kombináciách a v množstve kvetinových kompozícií, napríklad v jazmínovej a ružovej. Obzvlášť dobre sa mieša s drevitými tónmi a aldehydmi.

• Gamma-Decalactone

• Sladká a mliečna vôňa broskýň. Zložku obsahujú broskyne, marhule, červené ovocie a exotické plody. Používa sa v mnohých kvetinových a ovocných kompozíciách.

• Geranyl Acetate

• Ovocná, ružová, sladká, hrušková, levanduľová vôňa. Zložka sa nachádza v rozličných rastlinách, napríklad v cymbopogone, citrónovej tráve, muškátoch a levanduli. Často sa používa na pridanie ovocných tónov do kvetinovo-ovocných, bylinkových a citrusových parfumov.

• Isoamyl Acetate

• Vôňa banánu a čokolády s nádychom hrušky. Táto zložka sa nachádza v jablkách, jahodách, banánoch, masle a v slivkách.

• Octahydrocoumarin

• Sladká aróma pripomínajúca seno s nádychom vanilky a mandlí. Používa sa na vytvorenie vône tonkovej fazule, plodov tropického stromu tonka, ktorého vôňa sa podobá vôni čerstvo pokosenej trávy.

• Phenethyl Phenylacetate

• Sladká kvetinová ružová balzamikovo-magnóliová vôňa. Používa sa najmä v kvetinových orientálnych parfumoch.

• Triethyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Látka na zlepšenie kondície pokožky
DMDM Hydantoin Konzervačná látka
Sodium hydroxide Látka na úpravu pH
Stearic Acid Emulgátor
Palmitic Acid Emulgátor
Sodium Isethionate Povrchovo aktívna látka
BHT Antioxidant
Pomáha zabraňovať reakciám podporovaným kyslíkom, ktoré by mohli viesť k znehodnoteniu produktu.
Tetrasodium EDTA Odlučovacia látka
Butylene Glycol Rozpúšťadlo