Vlasový BB krém na vekom unavené vlasy Youthful Vitality

Trimethylaminoethyl Methacrylate Chloride Copolymer Antistatická látka
Spríjemňuje pocitový vnem vlasov, pokožky, oblečenia, kuchynského riadu alebo pevných povrchov redukovaním statického náboja
Paraffinum Liquidum Látka na zlepšenie kondície vlasov
Zabezpečuje jemnosť, lesk a textúru vlasov
Amodimethicone Látka na zlepšenie kondície vlasov
PVP Fixačná látka
Umožňuje fixáciu účesu

• Cis-3-Hexenyl Salicylate

• Kvetinová, zelená kožená vôňa so sladkým balzamikovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v jablkách, broskyniach a v jahodách. Bežne sa využíva v širokej škále parfumov, ktorým dodáva kvetinovú žiarivosť.

• Cyclopropanecarboxylic Acid, 2-[1-(3,3-Dimethylcyclohexyl)Ethoxy]-2-Methylpropyl Ester

• Ovocná, sladká, medová vôňa čiernych ríbezlí. Toto trvácne, sladké a kozmetické pižmo sa používa v rozličných parfumoch: cyprusových, kvetinových, fužérových, orientálnych a drevitých. Vytvára hebký efekt v parfumových kreáciách a dobre spája ovocné vône.

• Gamma-Decalactone

• Sladká a mliečna vôňa broskýň. Zložku obsahujú broskyne, marhule, červené ovocie a exotické plody. Používa sa v mnohých kvetinových a ovocných kompozíciách.

• Heliotropine

• Jemná vôňa anízu a púdru. Zložka sa nachádza v tahitskej vanilke, akácii a sasafrase. V parfumérstve sa hojne používa v púdrových akordoch a v kvetinových vôňach, ako je karafiát, citlivka alebo orgován.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Phenylisohexanol

• Transparentná kvetinová ružová vôňa s miernym zeleným aspektom. Využíva sa hlavne pri ružových akordoch.

• Terpineol

• Čistá vôňa ihličnanu s kvetinovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v borovici, levanduli a borievke.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémová vôňa bielych kvetov s tónom bielej čokolády.

PEG-12 Dimethicone Látka na zlepšenie kondície vlasov
Propylene glycol Humektant
Polysorbate 20 Emulgátor
DMDM Hydantoin Konzervačná látka