Sprchovacia pena Ružový olej

Sodium Laurate Emulgátor
Phenoxyethanol Konzervačná látka
  • Cyclamen Aldehyde

• Zelené kvetinové tóny, pripomína cyklámen a konvalinku. Vôňam cyklámenu, zemolezu a konvalinky dodáva sviežosť lupeňov.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Methyl Phenylbutanol

• Tóny kvetín, ruží a ružového dreva. Používa sa pri tvorbe kvetinových tónov, napríklad pri rekonštitúcii kvetov ako ľalia alebo konvalinka.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Svieža šťavnatá sladká pomarančová vôňa so sviežim nádychom.

• Pentadecalactone

• Elegantná pižmová vôňa so sofistikovanými balzamikovými tónmi. Dodáva intenzitu a zaguľacuje širokú paletu vôní.

• Phenylisohexanol

• Transparentná kvetinová ružová vôňa s miernym zeleným aspektom. Využíva sa hlavne pri ružových akordoch.

• Triethyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

Polysorbate 20 Povrchovo aktívna látka
PPG-12 Látka na zlepšenie kondície pokožky
Stearic Acid Povrchovo aktívna látka
Butane Hnacia látka