Sprchovacia pena Kokosový olej

Sodium Laurate Povrchovo aktívna látka

Phenoxyethanol Konzervačná látka

• 2-T-Butylcyclohexyloxybutanol

• Mäkký a jantárový drevitý tón so sladkou a prirodzenou plnosťou.

• Acetylcedrene

• Hrejivá drevitá aróma. Dodáva vôňam trvácnych charakter cédrového dreva.

• Amyris Balsamifera Bark Oil

• Amryis má jemný drevitý tón santalového dreva s mierne zadymeným nádychom.

• BHT

• Zložka bez pachu, ktorá bráni jednotlivým súčastiam parfumu reagovať s kyslíkom, ktorý by ho mohol pokaziť.

• Ethyl Hydroxypyrone

• Tón spáleného karamelu s vôňou horúceho mlieka a nádychom jahody.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Jasná vôňa santalového dreva s ružovým nádychom. Používa sa hlavne pri tónoch santalového dreva a v drevitých a orientálnych vôňach.

• Ethyl Vanillin

• Sladká a krémová aróma vanilky s jemným korenistým nádychom.

• Gamma-Nonalactone

• Krémová a lákavá kokosová vôňa.

• Gamma-Octalactone

• Kokosová vôňa s mliečnym nádychom. Táto zložka sa nachádza v broskyniach a marhuliach.

• Juniperus Virginiana Oil

• Jemná krémová drevitá vôňa. Zložka sa získava parnou destiláciou dreva cédrového stromu juniperus virginiana (je známy aj ako cedrus doedara, cedrus atlantica, and cedrus libani).

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Pentamethylcyclopent-3-Ene-Butanol

• Drevitá vôňa. Zložka sa používa na navodenie charakteru santalového dreva v parfumoch.

• Triethyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

Polysorbate 20 Povrchovo aktívna látka

PPG-12 Látka na zlepšenie kondície pokožky

Stearic Acid Povrchovo aktívna látka

Butane Hnacia látka