Sprchovací gél Relaxing Ritual

Sodium Lauroyl Glycinate Povrchovo aktívna látka
Sodium Lauroyl Isethionate Povrchovo aktívna látka
Lauric Acid Stabilizátor emulzie
Zlepšuje stabilitu emulzie a predlžuje záručnú dobu výrobku
Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky

• Beta-Caryophyllene

• Mrkvový tón s drevitým a korenistým nádychom. Zložky sa nachádzajú v mrkve, čiernom korení, muškátových orechoch a aromatických bylinách. Dobre sa miešajú s kvetmi ako ylang ylang a kananga, a s drevitými a korenistými tónmi.

• Dilauryl Thiodipropionate

• Vôňa:

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Eucalyptol

• Eukalyptová vôňa s chladivým aspektom gáfru a mäty. Túto zložku obsahuje gáfor, vavrín, čajovník, bazalka, rozmarín, šalvia a ďalšie aromatické rastliny.

• Geranyl Acetate

• Ovocná, ružová, sladká, hrušková, levanduľová vôňa. Zložka sa nachádza v rozličných rastlinách, napríklad v cymbopogone, citrónovej tráve, muškátoch a levanduli. Často sa používa na pridanie ovocných tónov do kvetinovo-ovocných, bylinkových a citrusových parfumov.

• Lavandula Hybrida Oil

• Bylinková levanduľová vôňa.

• Linalyl Propionate

• Svieža bergamotová vôňa s ovocným nádychom a tónmi bergamotu a levandule. Má čistý a svieži charakter.

• Propyl (2S)-2-(1,1-Dimethylpropoxy)-Propanoate

• Svieži, šalviový tón, ktorý sa používa v bylinkových, šalviových a bergamotových vôňach.

• Terpineol

• Čistá vôňa ihličnanu s kvetinovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v borovici, levanduli a borievke.

• Triethyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

Carbomer Tvarovacia látka
Zabezpečuje tvar alebo formu výrobku
Sodium hydroxide Látka na úpravu pH
Stearic Acid Látka na zlepšenie kondície pokožky