Šampón na vekom unavené vlasy Youthful Vitality

Glycol Distearate Kaliaca látka
Znižuje priehľadnosť alebo priesvitnosť výrobkov

• Cis-3-Hexenyl Salicylate

• Kvetinová, zelená kožená vôňa so sladkým balzamikovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v jablkách, broskyniach a v jahodách. Bežne sa využíva v širokej škále parfumov, ktorým dodáva kvetinovú žiarivosť.

• Cyclopropanecarboxylic Acid, 2-[1-(3,3-Dimethylcyclohexyl)Ethoxy]-2-Methylpropyl Ester

• Ovocná, sladká, medová vôňa čiernych ríbezlí. Toto trvácne, sladké a kozmetické pižmo sa používa v rozličných parfumoch: cyprusových, kvetinových, fužérových, orientálnych a drevitých. Vytvára hebký efekt v parfumových kreáciách a dobre spája ovocné vône.

• Gamma-Decalactone

• Sladká a mliečna vôňa broskýň. Zložku obsahujú broskyne, marhule, červené ovocie a exotické plody. Používa sa v mnohých kvetinových a ovocných kompozíciách.

• Heliotropine

• Jemná vôňa anízu a púdru. Zložka sa nachádza v tahitskej vanilke, akácii a sasafrase. V parfumérstve sa hojne používa v púdrových akordoch a v kvetinových vôňach, ako je karafiát, citlivka alebo orgován.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Phenylisohexanol

• Transparentná kvetinová ružová vôňa s miernym zeleným aspektom. Využíva sa hlavne pri ružových akordoch.

• Terpineol

• Čistá vôňa ihličnanu s kvetinovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v borovici, levanduli a borievke.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémová vôňa bielych kvetov s tónom bielej čokolády.

Polyquaternium-10 Antistatická látka
Spríjemňuje pocitový vnem vlasov, pokožky, oblečenia, kuchynského riadu alebo pevných povrchov redukovaním statického náboja
DMDM Hydantoin Konzervačná látka
Cocamide MEA Povrchovo aktívna látka