Šampon na poškodené vlasy Intensive Repair

Glycol Distearate Kaliaca látka
  • 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde

• Vôňa rozdrvených listov. Zelený charakter tejto zložky sa dobre kombinuje s ovocnými, citrusovými, egrešovými a kvetinovými kompozíciami.

Vôňa: Zelená

• 4-Formyl-2-Methoxyphenyl Isobutyrate

• Vanilkový, krémový, karamelový, čokoládový tón, ktorý dodáva jemnosť orientálnym vôňam alebo nečakané kakaové tóny kvetinovým vôňam, napríklad ruži.

• 4-Methyl-3-Decen-5-Ol

• Silný kvetinový zelený charakter s sviežimi a ovocnými aspektami fialkových listov.

Vôňa: Zelená

• 4-Tert-Butyldihydrocinnamaldehyde

• Vodový, svieži tón, ktorý sa používa v rozličných druhoch kvetinových vôní, ako je konvalinka, pivonka a zemolez.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Cyclopropanecarboxylic Acid, 2-[1-(3,3-Dimethylcyclohexyl)Ethoxy]-2-Methylpropyl Ester

• Ovocná, sladká, medová vôňa čiernych ríbezlí. Toto trvácne, sladké a kozmetické pižmo sa používa v rozličných parfumoch: cyprusových, kvetinových, fužérových, orientálnych a drevitých. Vytvára hebký efekt v parfumových kreáciách a dobre spája ovocné vône.

• Dimethyl Phenethyl Butyrate

• Vôňa sladkej a zrelej slivky, ktorá sa často používa na ako doplnok pri tvorbe charakteru zrelých sliviek.

• Ethyl 2-Methylbutyrate

• Zmes vône jahôd a kivi s náznakom whisky.Zložku obsahuje pomarančová šťava. Používa sa najmä pri ovocných rekonštitúciách, ako sú jahody, ananás, jablko a červené plody.

• Ethyl Acetoacetate

• Prchavá ovocná vôňa, ktorá pripomína zelené jablko a jahody. Používa sa pri rekonštitúcii viacerých ovocí, ako sú jahody, pomaranč a tropické ovocie, na zvýraznenie vysokého tónu.

• Ethyl Methylphenylglycidate

• Sladká, ovocná vôňa podobná jahodám s kvetovo-medovým podtónom. Používa sa v rozličných jahodových kombináciách a v množstve kvetinových kompozícií, napríklad v jazmínovej a ružovej. Obzvlášť dobre sa mieša s drevitými tónmi a aldehydmi.

• Ethyl-3Aalpha,4Beta,7Beta,7Aalpha-Octahydro-4,7-Methano-Indene-3A-Carboxylate

• Sladká, ovocná a cukríková vôňa. Vynikajúco harmonizuje s jazmínom, tuberózou, levanduľou, bergamotom a citrusmi.

• Gamma-Nonalactone

• Krémová a lákavá kokosová vôňa.

• Isoamyl Allylglycolate

• Ananásová vôňa, ktorá dodá iskru vrcholu každej vône.

• Methoxyhydratropaldehyde

• Anízová vôňa s vodovým kvetinovým aspektom. Zložka obsahuje tóny skrutca s anízovým nádychom, čo vytvára nezameniteľnú vôňu.

• Nerol

• Svieža citrónovo-ružová, muškátová vôňa. Zložka sa nachádza v množstve rastlín, napríklad v ružiach, citrónoch a grapefruitoch. Používa sa najmä v kvetinových vôňach, ktorým dodáva sviežosť, a to najmä ružovým tónom.

• P-Tert-Butyl-Alpha-Methylhydrocinnamal /Methylanthranilate Schiff Base

• Ťažká vôňa neroli, ktorá často dodáva bohatosť a zmyselnosť kvetinovým parfumom.

• Pentamethylcyclopent-3-Ene-Butanol

• Drevitá vôňa. Zložka sa používa na navodenie charakteru santalového dreva v parfumoch.

• Pentamethylheptenone

• Drevitá, cédrová vôňa s kvetinovým, fialkovým charakterom.

• Rose Ketone-4

• Kvetinovo-ovocný tón s nádychom ruže, sliviek a bobúľ. Táto zložka sa nachádza v rozličnom ovocí, ako sú slivky, jahody a marhule. Používa sa bežne v kvetinových a ovocných vôňach.

• Trans-Rose Ketone-2

• Kvetinový, ružový tón s ovocným slivkovým charakterom. Zložka sa nachádza v ružiach a často sa používa v kvetinových a ovocných vôňach

• Trimethyl-Pentylcyclopentanone

• Jazmínový, broskyňový a marhuľový tón, ktorý vytvára jemný kvetinový efekt v jazmínových, tuberózových a zemolezových parfumoch.

Dimethiconol Látka na zlepšenie kondície vlasov
Zabezpečuje jemnosť, lesk a textúru vlasov
Dimethicone Látka na zlepšenie kondície vlasov
Zabezpečuje jemnosť, lesk a textúru vlasov