Jemné tekuté mydlo na ruky Go Fresh - Fresh Touch

• 2,4,6-Trimethyl-4-Phenyl-1,3-Dioxane

• Vôňa grapefruitu a rebarbory, ktorá kvetinovým tónom dodáva horký aspekt, zvýrazňuje typickú grapefruitovú charakteristiku a dodáva kvetinové prvky gardénii a tuberóze.

• 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Komplexná drevitá a hrušková vôňa, ktorý obohacuje kvalitu vône v parfumoch.

• Cis-3-Hexenyl Salicylate

• Kvetinová, zelená kožená vôňa so sladkým balzamikovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v jablkách, broskyniach a v jahodách. Bežne sa využíva v širokej škále parfumov, ktorým dodáva kvetinovú žiarivosť.

• Dimethyl Heptenal

• Tón zeleného melónu s náznakom sviežich morských vôní.

• Hexahydro-Methanoindenyl Propionate

• Ovocný, kvetinový tón s nádychom hrušky a anízu, ktorý pri zriedení pripomína bazalkovú silicu.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Methylenedioxyphenyl Methylpropanal

• Zeleno-kvetinová vôňa. Vôni dodáva výraznú sviežosť a vonia ako vodný melón.

• Nopyl Acetate

• Sladká levanduľová vôňa s citrusovým a drevitým nádychom. Používa sa najmä v citrusových, pomarančovníkových a levanduľových kompozíciách. Vďaka sladkému borovicovému nádychu sa používa aj vo vôňach s nádychom červeného ovocia.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémová vôňa bielych kvetov s tónom bielej čokolády.

• Triethyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

Acrylates Copolymer Regulátor viskozity
Glycol Distearate Perleťotvorná látka
Dodáva výrobkom perleťový vzhľad
Isopropyl Palmitate Látka na zlepšenie kondície pokožky