Guľôčkový antiperspirant Original

Aluminum Chlorohydrate Antiperspiračná látka
Znižuje potenie
Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky
Helianthus Annuus Seed Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky
Steareth-2 Emulgátor
  • 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Komplexná drevitá a hrušková vôňa, ktorý obohacuje kvalitu vône v parfumoch.

• Benzyl Propionate

• Ovocná vôňa hrušky, banánu, melónu a ananásu s kvetinovým jazmínovým nádychom. Často sa používa v kompozíciách vôní žltého, červeného a tropického ovocia. Zároveň sa pridáva do kvetinových kompozícií, ktoré majú jazmínový, tuberózový alebo hyacintový tón.

• Citronellyl Acetate

• Ovocná, ružová, citrusová vôňa. Zložka sa nachádza v citronele, ružiach, muškátoch a citrónovej silici. Používa sa predovšetkým v kvetinových a ovocných vôňach.

• Dihydrocitronellol

• Kvetinová, ružová s jemne mentolovým tónom. Zložka sa nachádza v silici z borievkového ihličia. Najčastejšie sa používa v citrusových vôňach a vôňach bielych kvetov a ruží.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Jasná vôňa santalového dreva s ružovým nádychom. Používa sa hlavne pri tónoch santalového dreva a v drevitých a orientálnych vôňach.

• Jasmopyrane

• Kvetinový, jazmínový, čajový tón. Zdôrazňuje kvetinový jazmínový charakter vo vôni.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Methyl Hexyl Cyclopentanone Carboxylate

• Zaprášená jazmínová vôňa s tónmi zelenej ruže, ktorá sa dá využiť v rozličných kvetinových akordoch.

• Methylbenzyl Acetate

• Zelený tón so živým rebarborovým nádychom. Zložku obsahuje gardénia.

Vôňa: Zelená

• Nerol

• Svieža citrónovo-ružová, muškátová vôňa. Zložka sa nachádza v množstve rastlín, napríklad v ružiach, citrónoch a grapefruitoch. Používa sa najmä v kvetinových vôňach, ktorým dodáva sviežosť, a to najmä ružovým tónom.

• Pentadecalactone

• Elegantná pižmová vôňa so sofistikovanými balzamikovými tónmi. Dodáva intenzitu a zaguľacuje širokú paletu vôní.

• Phenethyl Acetate

• Sladká púdrovo-kvetinová vôňa po ružiach a mede. Táto zložka je súčasťou ružových silíc a obsahuje ju aj rozličné ovocie.

• Terpineol

• Čistá vôňa ihličnanu s kvetinovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v borovici, levanduli a borievke.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémová vôňa bielych kvetov s tónom bielej čokolády.

• Tetrahydrolinalool

• Bylinkový levanduľový tón s citrusovým kvetinovým nádychom. Derivuje sa zo zložky, ktorá sa vyskytuje v mnohých esenciálnych olejoch, napríklad z ruží, mäty, mandarínky alebo levandule.

Steareth-20 Emulgátor
Disodium EDTA Antioxidant
Pomáha zabraňovať reakciám podporovaným kyslíkom, ktoré by mohli viesť k znehodnoteniu produktu.
Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate Antioxidant
Alpha-Isomethyl Ionone Vonná látka