Guľôčkový antiperspirant Original 0% aluminium salts

Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky
Helianthus Annuus Seed Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky
Niacinamide Látka na zlepšenie kondície pokožky
Steareth-2 Emulgátor

• Acetyl Tributyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

• Alpha-Cyclohexylidene Benzeneacetonitrile

• Vôňa ruží a muškátov, ktorá sa dobre spája s drevitými a pižmovými tónmi.

• Benzyl Propionate

• Ovocná vôňa hrušky, banánu, melónu a ananásu s kvetinovým jazmínovým nádychom. Často sa používa v kompozíciách vôní žltého, červeného a tropického ovocia. Zároveň sa pridáva do kvetinových kompozícií, ktoré majú jazmínový, tuberózový alebo hyacintový tón.

• Citronellyl Acetate

• Ovocná, ružová, citrusová vôňa. Zložka sa nachádza v citronele, ružiach, muškátoch a citrónovej silici. Používa sa predovšetkým v kvetinových a ovocných vôňach.

• Dihydrocitronellol

• Kvetinová, ružová s jemne mentolovým tónom. Zložka sa nachádza v silici z borievkového ihličia. Najčastejšie sa používa v citrusových vôňach a vôňach bielych kvetov a ruží.

• Dimethylbenzyl Carbinyl Acetate

• Jedinečný slivkový tón s vôňou ruže a jazmínu. Dodáva sviežosť a odľahčuje takmer všetky kvetinové bukety. Zároveň dokáže vôni dodať nádych damaskovej ruže.

• Dodecahydro-Tetramethylnaphthofuran

• Drevitý tón s náznakom šalviových listov, používa sa na tvorbu autentického jantárového efektu.

Vôňa: Amber

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Jasná vôňa santalového dreva s ružovým nádychom. Používa sa hlavne pri tónoch santalového dreva a v drevitých a orientálnych vôňach.

• Isoamyl Allylglycolate

• Ananásová vôňa, ktorá dodá iskru vrcholu každej vône.

• Jasmopyrane

• Kvetinový, jazmínový, čajový tón. Zdôrazňuje kvetinový jazmínový charakter vo vôni.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Methyl Hexyl Cyclopentanone Carboxylate

• Zaprášená jazmínová vôňa s tónmi zelenej ruže, ktorá sa dá využiť v rozličných kvetinových akordoch.

• Methyl Isoeugenol

• Jemná a korenistá, klinčeková vôňa. Často sa používa pri tvorbe vôní podobných karafiátom, ružiam a ľaliám.

Vôňa: Korenistá

• Methylbenzyl Acetate

• Zelený tón so živým rebarborovým nádychom. Zložku obsahuje gardénia.

Vôňa: Zelená

• Phenethyl Acetate

• Sladká púdrovo-kvetinová vôňa po ružiach a mede. Táto zložka je súčasťou ružových silíc a obsahuje ju aj rozličné ovocie.

• Terpineol

• Čistá vôňa ihličnanu s kvetinovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v borovici, levanduli a borievke.

• Tetrahydrolinalool

• Bylinkový levanduľový tón s citrusovým kvetinovým nádychom. Derivuje sa zo zložky, ktorá sa vyskytuje v mnohých esenciálnych olejoch, napríklad z ruží, mäty, mandarínky alebo levandule.

Steareth-20 Emulgátor
Phenoxyethanol Konzervačná látka
Disodium EDTA Antioxidant
Pomáha zabraňovať reakciám podporovaným kyslíkom, ktoré by mohli viesť k znehodnoteniu produktu.
Benzyl Salicylate Vonná látka
Alpha-Isomethyl Ionone Vonná látka