Gul'ôčkový antiperspirant Invisible Care

Aluminum Zirconium Pentachlorohydrate Antiperspiračná látka

Znižuje potenie

Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky

Helianthus Annuus Seed Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky

Steareth-2 Emulgátor

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal

• Jantárová a drevitá vôňa používaná na tvorbu tónov santalového dreva.

• Geranyl Acetate

• Ovocná, ružová, sladká, hrušková, levanduľová vôňa. Zložka sa nachádza v rozličných rastlinách, napríklad v cymbopogone, citrónovej tráve, muškátoch a levanduli. Často sa používa na pridanie ovocných tónov do kvetinovo-ovocných, bylinkových a citrusových parfumov.

• Jasmopyrane

• Kvetinový, jazmínový, čajový tón. Zdôrazňuje kvetinový jazmínový charakter vo vôni.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Vôňa ovocia a ruží podčiarknutá sladkým tónom medu. Táto zložka sa nachádza aj v kvetinových vôňach, ako je ruža alebo harmanček. Dodáva šťavnatú textúru rozličným ovocným kombináciám.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémová vôňa bielych kvetov s tónom bielej čokolády.

• Tetrahydrolinalool

• Bylinkový levanduľový tón s citrusovým kvetinovým nádychom. Derivuje sa zo zložky, ktorá sa vyskytuje v mnohých esenciálnych olejoch, napríklad z ruží, mäty, mandarínky alebo levandule.

• Verdyl Acetate

• Bylinkový, zelený, anízový tón, ktorý sa bežne používa v parfumérii na vytvorenie rozvláčnej sladkosti s anízovým nádychom.

Steareth-20 Emulgátor

Benzyl Benzoate Vonná látka