Gul'ôčkový antiperspirant Go Fresh - vôňa grapefruit a citronová tráva

Aluminum Chlorohydrate Antiperspiračná látka
Znižuje potenie
Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky
Helianthus Annuus Seed Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky
Steareth-2 Emulgátor

• 2,6-Dimethylheptanol

• Svieža vôňa levandule a konvalinky s drevitým nádychom. Má svieži charakter, ktorý je obzvlášť praktický pri citrusových, kvetinových a drevitých kompozíciách.

• 2-T-Butylcyclohexyloxybutanol

• Mäkký a jantárový drevitý tón so sladkou a prirodzenou plnosťou.

• Dimethylbenzyl Carbinyl Acetate

• Jedinečný slivkový tón s vôňou ruže a jazmínu. Dodáva sviežosť a odľahčuje takmer všetky kvetinové bukety. Zároveň dokáže vôni dodať nádych damaskovej ruže.

• Hexahydro-Methanoindenyl Propionate

• Ovocný, kvetinový tón s nádychom hrušky a anízu, ktorý pri zriedení pripomína bazalkovú silicu.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Terpineol

• Čistá vôňa ihličnanu s kvetinovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v borovici, levanduli a borievke.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémová vôňa bielych kvetov s tónom bielej čokolády.

• Tetrahydrolinalool

• Bylinkový levanduľový tón s citrusovým kvetinovým nádychom. Derivuje sa zo zložky, ktorá sa vyskytuje v mnohých esenciálnych olejoch, napríklad z ruží, mäty, mandarínky alebo levandule.

Steareth-20 Emulgátor
Disodium EDTA Antioxidant
Pomáha zabraňovať reakciám podporovaným kyslíkom, ktoré by mohli viesť k znehodnoteniu produktu.
Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate Antioxidant
Benzyl Salicylate Vonná látka