Dove Men+Care Extra Fresh - krémová tableta na umývanie

Sodium Stearate Povrchovo aktívna látka
Sodium Palm Kernelate Povrchovo aktívna látka

• A-Terpinyl Acetate

• Citrusová vôňa s levanduľovým nádychom. Zložku obsahujú mnohé esenciálne oleje, napríklad borovicový a kardamómový.

• Amyl Salicylate

• Kvetinová vôňa so zelenými a balzamikovými aspektami. Táto zložka sa nachádza v hrozne a čaji.

• Cedrol Methyl Ether

• Vôňa suchého dreva s výraznou kombináciou mäkkého dreva a jantáru. Je to bežná zložka drevitých vôní.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Decanal

• Sladká a vosková vôňa pomarančových šupiek. Zložka sa nachádza v silici z pomarančov, cymbopogonu, neroli a koriandra. Bežne sa používa pri rekonštitúcii chuti pomarančov a citrusov ako takých, a vo voňavkárstve.

• Lavandula Hybrida Oil

• Bylinková levanduľová vôňa.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Svieža šťavnatá sladká pomarančová vôňa so sviežim nádychom.

Sodium chloride Vedľajší reakčný produkt
Vzniká ako nevyhnutná zložka počas výrobného procesu
Propylene glycol Rozpúšťadlo
Zinc Oxide Aditívum