DermaSpa Uplifted telový olej

Cyclopentasiloxane Látka na zlepšenie kondície pokožky
Vitis Vinifera Seed Oil Rastlinné výťažky
Látky získané z bylín, koreňov, kvetov, plodov, listov či semien
Isodecyl Neopentanoate Látka na zlepšenie kondície pokožky
Pomáha udržiavať pokožku hebkú, jemnú a vláčnu. >
Isohexadecane Látka na zlepšenie kondície pokožky
Sesamum Indicum Seed Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky

• A-Terpinyl Acetate

• Citrusová vôňa s levanduľovým nádychom. Zložku obsahujú mnohé esenciálne oleje, napríklad borovicový a kardamómový.

• Allyl Cyclohexanepropionate

• Tón medzi ananásom a jablkom. Je to kľúčová zložka ovocných kreácií. Zvýrazňuje textúru a výraz zrelého ovocia.

• Allyl Heptanoate

• Ovocná vôňa podobná ananásu s náznakmi pripomínajúcimi banány. Veľmi dobre dopĺňa parfumy s exotickým ovocným charakterom.

• Citrus Limon Oil

• Svieža, citrusová vôňa. Citrónová silica sa extrahuje z ovocia stromu citrus medical L.

• Ethyl Hydroxypyrone

• Tón spáleného karamelu s vôňou horúceho mlieka a nádychom jahody.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Jasná vôňa santalového dreva s ružovým nádychom. Používa sa hlavne pri tónoch santalového dreva a v drevitých a orientálnych vôňach.

• Heliotropine

• Jemná vôňa anízu a púdru. Zložka sa nachádza v tahitskej vanilke, akácii a sasafrase. V parfumérstve sa hojne používa v púdrových akordoch a v kvetinových vôňach, ako je karafiát, citlivka alebo orgován.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Ionone

• Sladká fialková, kvetinová a drevitá vôňa. Zložka sa nachádza v broskyniach a malinách.

• Isoamyl Allylglycolate

• Ananásová vôňa, ktorá dodá iskru vrcholu každej vône.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Triethyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

Pistacia Vera Seed Oil Rastlinné výťažky
Látky získané z bylín, koreňov, kvetov, plodov, listov či semien