Baby Dove detská krémová tableta na umývanie

Sodium Lauroyl Isethionate Povrchovo aktívna látka

Stearic Acid Humektant

Sodium Palmitate Povrchovo aktívna látka

Lauric Acid Humektant

Sodium Isethionate Povrchovo aktívna látka

Sodium Stearate Povrchovo aktívna látka

Sodium Palm Kernelate Povrchovo aktívna látka

• Citronellyl Nitrile

• Citrónová vôňa s kvetinovými a zelenými náznakmi.

• Ethyl Vanillin

• Sladká a krémová aróma vanilky s jemným korenistým nádychom.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Isoamyl Allylglycolate

• Ananásová vôňa, ktorá dodá iskru vrcholu každej vône.

• Methyloctyl Acetaldehyde

• Aldehydový tón s citrusovým nádychom. Používa sa na dodanie iskry a sviežeho, čistého dojmu parfumu.

• Pentaerythrityl Tetra-Di-T-butyl Hydroxyhydrocinnamate

• Zložka bez pachu, ktorá bráni jednotlivým súčastiam parfumu reagovať s kyslíkom, ktorý by ho mohol pokaziť.

• Tetrahydromugyl Acetate

• Bylinkový tón, ktorý sa bežne používa v citrusových, zelených alebo bylinkových vôňach.

• Triethyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

Sodium chloride Vedľajší reakčný produkt

Vzniká ako nevyhnutná zložka počas výrobného procesu

Zinc Oxide Aditívum

Tetrasodium EDTA Odlučovacia látka