Coccolino Koncentrovaný avivážny prípravok Lavender Bloom

Ditallowoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Avivážna prísada
Pomáha zjemniť a zlepšiť dotykový vnem z tkaniny
Isopropyl alcohol Rozpúšťadlo
  • Amyl Salicylate

• Kvetinová vôňa so zelenými a balzamikovými aspektami. Táto zložka sa nachádza v hrozne a čaji.

• Anisaldehyde

• Sladký a púdrovo-mandľový tón. Často sa používa v kompozíciách s kvetinovými tónmi, ktorými dodáva púdrový nádych.

• Aqua

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

• Caprylic/Capric Glycerides

• Jemná vodná vôňa. Zložka sa niekedy používa na rozpustenie iných častí vône.

• Citronellyl Acetate

• Ovocná, ružová, citrusová vôňa. Zložka sa nachádza v citronele, ružiach, muškátoch a citrónovej silici. Používa sa predovšetkým v kvetinových a ovocných vôňach.

• Cyclohexyl Salicylate

• Zelený tón ylang ylangu, ktorý sa používa najmä v kvetinových kompozíciách a vo fužérových akordoch.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Jasná vôňa santalového dreva s ružovým nádychom. Používa sa hlavne pri tónoch santalového dreva a v drevitých a orientálnych vôňach.

• Ethyl Vanillin

• Sladká a krémová aróma vanilky s jemným korenistým nádychom.

• Eucalyptol

• Eukalyptová vôňa s chladivým aspektom gáfru a mäty. Túto zložku obsahuje gáfor, vavrín, čajovník, bazalka, rozmarín, šalvia a ďalšie aromatické rastliny.

• Eucalyptus Globulus Leaf Oil

• Svieži gáfrový tón. Zložka sa derivuje z listov eukalyptu, z ktorých sa parnou destiláciou získava eukalyptová silica.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Hexahydro-Methanoindenyl Propionate

• Ovocný, kvetinový tón s nádychom hrušky a anízu, ktorý pri zriedení pripomína bazalkovú silicu.

• Imidazolidinone

• Isobornyl Acetate

• Veľmi svieža vôňa gáfru a borovice. Nachádza sa v aromatických olejoch z tymiánu, rozmarínu či eukalyptu.

• Methoxy-Isopropyl-Methylcyclohexene

• Tóny kvetov pomarančovníka a bergamotu. Zložka sa nachádza v kvetoch pomarančovníka.

• Methoxypolyoxymethylene Melamine

• P-Menthanyl Acetate

• Borovicová, citrusová, drevitá a levanduľová vôňa. Zložka sa nachádza v borovicovej silici.

• Pinus Palustris Oil

• Drevitá borovicová vôňa. Zložka je esenciálny olej, ktorý sa destiluje parou z ihličia, vetvičiek a pupeňov rozličných druhov borovice.

• Terpineol Acetate

• Bylinková kvetinová levanduľová vôňa.

• Terpinolene

• Citrusovo-limetková, bylinková a levanduľová vôňa. Zložka sa nachádza v čajovníkovom oleji a rozličných druhoch borovice.

• Amyl Salicylate

• Anisaldehyde

• Aqua

• Caprylic/Capric Glycerides

• Jemná vodná vôňa. Zložka sa niekedy používa na rozpustenie iných častí vône.

• Citronellyl Acetate

• Cyclohexyl Salicylate

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Ethyl Vanillin

• Sladká a krémová aróma vanilky s jemným korenistým nádychom.

• Eucalyptol

• Eucalyptus Globulus Leaf Oil

• Gamma-Undecalactone

• Hexahydro-Methanoindenyl Propionate

• Imidazolidinone

• Isobornyl Acetate

• Methoxy-Isopropyl-Methylcyclohexene

• Methoxypolyoxymethylene Melamine

• P-Menthanyl Acetate

• Pinus Palustris Oil

• Terpineol Acetate

• Bylinková kvetinová levanduľová vôňa.

• Terpinolene

Benzyl Salicylate Vonná látka
Caprylic/Capric Glycerides Látka na zlepšenie kondície pokožky
Pomáha udržiavať pokožku hebkú, jemnú a vláčnu. >