Coccolino Intense Perfume Deluxe Heavenly Nectar super koncentrovaný avivážny prípravok

Ditallowoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Avivážna prísada
Pomáha zjemniť a zlepšiť dotykový vnem z tkaniny
  • (1-Ethoxyethoxy)-Cyclododecane

• Drevitá, jantárová vôňa, ktorá vonia ako silica z cédrového dreva.

• 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Komplexná drevitá a hrušková vôňa, ktorý obohacuje kvalitu vône v parfumoch.

• Acetylcedrene

• Hrejivá drevitá aróma. Dodáva vôňam trvácnych charakter cédrového dreva.

• Allyl Heptanoate

• Ovocná vôňa podobná ananásu s náznakmi pripomínajúcimi banány. Veľmi dobre dopĺňa parfumy s exotickým ovocným charakterom.

• Anisaldehyde

• Sladký a púdrovo-mandľový tón. Často sa používa v kompozíciách s kvetinovými tónmi, ktorými dodáva púdrový nádych.

• Aqua

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

• Benzeneacetonitrile, A-Butylidene-, (Z)

• Kvetinový tón s bylinkovým a mierne zeleným charakterom, balzamikovým spodným tónom a čokoládovo-hnedým zakončením.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Cyclamen Aldehyde

• Zelené kvetinové tóny, pripomína cyklámen a konvalinku. Vôňam cyklámenu, zemolezu a konvalinky dodáva sviežosť lupeňov.

• Cyclohexyl Salicylate

• Zelený tón ylang ylangu, ktorý sa používa najmä v kvetinových kompozíciách a vo fužérových akordoch.

• Decanal

• Sladká a vosková vôňa pomarančových šupiek. Zložka sa nachádza v silici z pomarančov, cymbopogonu, neroli a koriandra. Bežne sa používa pri rekonštitúcii chuti pomarančov a citrusov ako takých, a vo voňavkárstve.

• Ethyl Cinnamate

• Korenistý, škoricový, sladko balzamikový tón. Táto zložka sa nachádza v škoricovej silici, ktorá sa destiluje z kôry škoricovníkov.

Vôňa: Korenistá

• Ethyl Hydroxypyrone

• Tón spáleného karamelu s vôňou horúceho mlieka a nádychom jahody.

• Ethyl Methylphenylglycidate

• Sladká, ovocná vôňa podobná jahodám s kvetovo-medovým podtónom. Používa sa v rozličných jahodových kombináciách a v množstve kvetinových kompozícií, napríklad v jazmínovej a ružovej. Obzvlášť dobre sa mieša s drevitými tónmi a aldehydmi.

• Ethyl Vanillin

• Sladká a krémová aróma vanilky s jemným korenistým nádychom.

• Eucalyptol

• Eukalyptová vôňa s chladivým aspektom gáfru a mäty. Túto zložku obsahuje gáfor, vavrín, čajovník, bazalka, rozmarín, šalvia a ďalšie aromatické rastliny.

• Gamma-Decalactone

• Sladká a mliečna vôňa broskýň. Zložku obsahujú broskyne, marhule, červené ovocie a exotické plody. Používa sa v mnohých kvetinových a ovocných kompozíciách.

• Gamma-Nonalactone

• Krémová a lákavá kokosová vôňa.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Heliotropine

• Jemná vôňa anízu a púdru. Zložka sa nachádza v tahitskej vanilke, akácii a sasafrase. V parfumérstve sa hojne používa v púdrových akordoch a v kvetinových vôňach, ako je karafiát, citlivka alebo orgován.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púdrová a kvetinová vôňa s nádychom kosatca. Rozličným vôňam dodáva fialkový a púdrový nádych.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Svieža šťavnatá sladká pomarančová vôňa so sviežim nádychom.

• Phenylisohexanol

• Transparentná kvetinová ružová vôňa s miernym zeleným aspektom. Využíva sa hlavne pri ružových akordoch.

• Terpineol

• Čistá vôňa ihličnanu s kvetinovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v borovici, levanduli a borievke.

• Verdyl Acetate

• Bylinkový, zelený, anízový tón, ktorý sa bežne používa v parfumérii na vytvorenie rozvláčnej sladkosti s anízovým nádychom.

Isopropyl alcohol Rozpúšťadlo
Calcium chloride Objemová látka
Riedidlo. Riedi pevné a kvapalné látky a uľahčuje presnejšie dávkovanie
Coumarin Vonná látka