Cif Ultra Power Nehrdzavejúca ocel

PPG-2 Butyl Ether Rozpúšťadlo
Undeceth-10 Emulgátor
C9-11 Pareth-5 Povrchovo aktívna látka
Monosodium citrate Látka na úpravu pH
Phosphoric acid Pufračná látka
Udržiava správnu rovnováhu kyslosti/zásaditosti výrobku

• Citronellyl Nitrile

• Citrónová vôňa s kvetinovými a zelenými náznakmi.

• Eucalyptol

• Eukalyptová vôňa s chladivým aspektom gáfru a mäty. Túto zložku obsahuje gáfor, vavrín, čajovník, bazalka, rozmarín, šalvia a ďalšie aromatické rastliny.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Homogeranyl Nitrile

• Citrónová vôňa s kovovým nádychom, ktorá sa v parfumérstve používa v citrónových, železníkových alebo limetkových kompozíciách, ktorým dodáva sviežosť.

• Isobornyl Acetate

• Veľmi svieža vôňa gáfru a borovice. Nachádza sa v aromatických olejoch z tymiánu, rozmarínu či eukalyptu.

Coconut Acid Povrchovo aktívna látka
Benzisothiazolinone Konzervačná látka