Cif Lemon tekutý prípravok na umývanie riadu

Magnesium Laureth Sulfate Povrchovo aktívna látka
Sodium chloride Vedľajší reakčný produkt
Sodium sulfate Vedľajší reakčný produkt
Sodium Cumenesulfonate Regulátor viskozity
Non-Detergent Organic Matter Vedľajší reakčný produkt
DMDM Hydantoin Konzervačná látka
  • Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Decanal

• Sladká a vosková vôňa pomarančových šupiek. Zložka sa nachádza v silici z pomarančov, cymbopogonu, neroli a koriandra. Bežne sa používa pri rekonštitúcii chuti pomarančov a citrusov ako takých, a vo voňavkárstve.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Svieža šťavnatá sladká pomarančová vôňa so sviežim nádychom.

• Terpinolene

• Citrusovo-limetková, bylinková a levanduľová vôňa. Zložka sa nachádza v čajovníkovom oleji a rozličných druhoch borovice.

• Triacetin

• bez arómy. Zložka sa nachádza v papáji. Zväčša sa používa na rozpúšťanie jednotlivých zložiek v parfumoch.

Sodium citrate Pufračná látka
Udržiava správnu rovnováhu kyslosti/zásaditosti výrobku
Citrus Medica Limonum Juice Rastlinné výťažky
Látky získané z bylín, koreňov, kvetov, plodov, listov či semien