Voda po holení Dark Temptation

Alcohol Denat. Rozpúšťadlo

• 4-Formyl-2-Methoxyphenyl Isobutyrate

• Vanilkový, krémový, karamelový, čokoládový tón, ktorý dodáva jemnosť orientálnym vôňam alebo nečakané kakaové tóny kvetinovým vôňam, napríklad ruži.

• Acetic Acid, Anhydride, Reaction Products With 1,5,10-Trimethyl-1,5,9-Cyclododecatriene

• Trvácna drevitá jantárová aróma s tónmi zlatofúzu a dymu.

• Acetylcedrene

• Hrejivá drevitá aróma. Dodáva vôňam trvácnych charakter cédrového dreva.

• Allyl Cyclohexyloxyacetate

• Zelená ananásová vôňa, ktorá sa dobre hodí do fužérových parfumov a typicky sa používa v kvetinovo-ovocných vôňach. Zjemňuje tóny srdca a vytvára machové aspekty.

• Amyl Salicylate

• Kvetinová vôňa so zelenými a balzamikovými aspektami. Táto zložka sa nachádza v hrozne a čaji.

• Cedrol Methyl Ether

• Vôňa suchého dreva s výraznou kombináciou mäkkého dreva a jantáru. Je to bežná zložka drevitých vôní.

• Citrus Aurantifolia Oil

• Je to limetková živica, iskrivá a perlivá citrusová aróma s vôňou koly, zdôraznená štipľavými a citrónovými tónmi.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Citrus Nobilis Peel Oil

• Známa aj ako mandarínková silica. Jej svieža citrusová vôňa je zdôraznená kvetinovým tónom.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Isoamyl Allylglycolate

• Ananásová vôňa, ktorá dodá iskru vrcholu každej vône.

• Isopropyl Myristate

• Má ľahkú olejovú vôňu. Pomáha rozpúšťať iné zložky.

• Lavandula Angustifolia Oil

• Aromatická a kvetinová vôňa. Levanduľová silica sa získava destiláciou rastliny lavandula officinalis chaix.

• Methoxyhydratropaldehyde

• Anízová vôňa s vodovým kvetinovým aspektom. Zložka obsahuje tóny skrutca s anízovým nádychom, čo vytvára nezameniteľnú vôňu.

• Methylenedioxyphenyl Methylpropanal

• Zeleno-kvetinová vôňa. Vôni dodáva výraznú sviežosť a vonia ako vodný melón.

• Pentadecalactone

• Elegantná pižmová vôňa so sofistikovanými balzamikovými tónmi. Dodáva intenzitu a zaguľacuje širokú paletu vôní.

• Pepper, Black, Oil (Piper Nigrum L.)

• Korenistá, štipľavá, hrejivá vôňa. Zložka sa destiluje parou z bobuliek (čierneho korenia) rastliny piper nigrum.

• Pogostemon Cablin Leaf Extract

• Intenzívny a dlhotrvajúci drevitý tón s ľahkým a transparentným nádychom. Olfatickým profilom pripomína pačuli. Vyrába sa z cukrovej trstiny.

• Vanillin

• Jemná a púdrová vôňa vanilky.

Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky

PEG-40 Hydrogenated Castor Oil Látka na zvýšenie rozpustnosti

Zlepšuje rozpustnosť zložky vo výrobku

Coumarin Vonná látka