Tuhý antiperspirant pre mužov Urban

PEG-8 Distearate Emulgátor
Talc

• 4-Cyclohexyl-2-Methyl-2-Butanol

• Dlhotrvajúci kvetinový a koriandrový tón. Je to vynikajúci stavebný prvok rozličných vôní.

• Cyclopropanecarboxylic Acid, 2-[1-(3,3-Dimethylcyclohexyl)Ethoxy]-2-Methylpropyl Ester

• Ovocná, sladká, medová vôňa čiernych ríbezlí. Toto trvácne, sladké a kozmetické pižmo sa používa v rozličných parfumoch: cyprusových, kvetinových, fužérových, orientálnych a drevitých. Vytvára hebký efekt v parfumových kreáciách a dobre spája ovocné vône.

• Dimethyl Phenethyl Butyrate

• Vôňa sladkej a zrelej slivky, ktorá sa často používa na ako doplnok pri tvorbe charakteru zrelých sliviek.

• Dimethylbenzyl Carbinyl Acetate

• Jedinečný slivkový tón s vôňou ruže a jazmínu. Dodáva sviežosť a odľahčuje takmer všetky kvetinové bukety. Zároveň dokáže vôni dodať nádych damaskovej ruže.

• Gamma-Nonalactone

• Krémová a lákavá kokosová vôňa.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Octahydrocoumarin

• Sladká aróma pripomínajúca seno s nádychom vanilky a mandlí. Používa sa na vytvorenie vône tonkovej fazule, plodov tropického stromu tonka, ktorého vôňa sa podobá vôni čerstvo pokosenej trávy.

• Pentaerythrityl Tetra-Di-T-butyl Hydroxyhydrocinnamate

• Zložka bez pachu, ktorá bráni jednotlivým súčastiam parfumu reagovať s kyslíkom, ktorý by ho mohol pokaziť.

• Pentamethylcyclopent-3-Ene-Butanol

• Drevitá vôňa. Zložka sa používa na navodenie charakteru santalového dreva v parfumoch.

• Propyl (2S)-2-(1,1-Dimethylpropoxy)-Propanoate

• Svieži, šalviový tón, ktorý sa používa v bylinkových, šalviových a bergamotových vôňach.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémová vôňa bielych kvetov s tónom bielej čokolády.

• Triethyl Citrate

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

Benzyl Salicylate Vonná látka
BHT