Tuhý antiperspirant pre mužov DarkTemptation

Hydrogenated Castor Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky
PEG-8 Distearate Emulgátor
Talc Kaliaca látka
Znižuje priehľadnosť alebo priesvitnosť výrobkov

• Amyl Salicylate

• Kvetinová vôňa so zelenými a balzamikovými aspektami. Táto zložka sa nachádza v hrozne a čaji.

• Cedrol Methyl Ether

• Vôňa suchého dreva s výraznou kombináciou mäkkého dreva a jantáru. Je to bežná zložka drevitých vôní.

• Cis-2-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Kvetinovo-jablková, drevitá vôňa. Používa sa v širokej škále typov vôní.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Citrus Nobilis Peel Oil

• Známa aj ako mandarínková silica. Jej svieža citrusová vôňa je zdôraznená kvetinovým tónom.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Ethylene Dodecanedioate

• Jemná a delikátna pižmová vôňa s nádychom červeného ovocia, ktorá parfumy obohacuje o čistú a jemnú vôňu.

• Isoamyl Allylglycolate

• Ananásová vôňa, ktorá dodá iskru vrcholu každej vône.

• Isopropyl Myristate

• Má ľahkú olejovú vôňu. Pomáha rozpúšťať iné zložky.

• Lavandula Angustifolia Oil

• Aromatická a kvetinová vôňa. Levanduľová silica sa získava destiláciou rastliny lavandula officinalis chaix.

• Lavandula Hybrida Oil

• Bylinková levanduľová vôňa.

• Pentaerythrityl Tetra-Di-T-butyl Hydroxyhydrocinnamate

• Zložka bez pachu, ktorá bráni jednotlivým súčastiam parfumu reagovať s kyslíkom, ktorý by ho mohol pokaziť.

• Pogostemon Cablin Leaf Extract

• Intenzívny a dlhotrvajúci drevitý tón s ľahkým a transparentným nádychom. Olfatickým profilom pripomína pačuli. Vyrába sa z cukrovej trstiny.

• Vanillin

• Jemná a púdrová vôňa vanilky.

BHT
Coumarin Vonná látka