Tuhý antiperspirant pre mužov Black

PEG-8 Distearate Emulgátor
Talc

• 4-Cyclohexyl-2-Methyl-2-Butanol

• Dlhotrvajúci kvetinový a koriandrový tón. Je to vynikajúci stavebný prvok rozličných vôní.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal

• Jantárová a drevitá vôňa používaná na tvorbu tónov santalového dreva.

• Isopropyl Myristate

• Má ľahkú olejovú vôňu. Pomáha rozpúšťať iné zložky.

• Jasmopyrane

• Kvetinový, jazmínový, čajový tón. Zdôrazňuje kvetinový jazmínový charakter vo vôni.

• Juniperus Virginiana Oil

• Jemná krémová drevitá vôňa. Zložka sa získava parnou destiláciou dreva cédrového stromu juniperus virginiana (je známy aj ako cedrus doedara, cedrus atlantica, and cedrus libani).

• Methylenedioxyphenyl Methylpropanal

• Zeleno-kvetinová vôňa. Vôni dodáva výraznú sviežosť a vonia ako vodný melón.

BHT
Benzyl Salicylate Vonná látka