Toaletná voda Dark Temptation

Alcohol Denat. Rozpúšťadlo
  • 1-Methyl-4-(4-Methyl-3-Pentenyl)Cyclohex-3-Ene-1-Carbaldehyde

• Aldehydová a zelená vôňa.

• 3-(O-Ethylphenyl)-2,2-Dimethylpropionaldehyde

• Kvetinová, svieža vôňa, ktorá parfumu dodá tón sviežeho vzduchu, ktorý pripomína morský vánok.

• 3-Methyl-5-Cyclopentadecen-1-One

• Elegantná, krémovo-pižmová a kožená vôňa, ktorá sa zvyčajne používa na zvýraznenie účinkov parfumov.

• 4-Cyclopentadecen-1-One, (Z)-

• Zmyselná, jemná, púdrová, pižmová vôňa.

• 4-Formyl-2-Methoxyphenyl Isobutyrate

• Vanilkový, krémový, karamelový, čokoládový tón, ktorý dodáva jemnosť orientálnym vôňam alebo nečakané kakaové tóny kvetinovým vôňam, napríklad ruži.

• 4-Tert-Butyldihydrocinnamaldehyde

• Vodový, svieži tón, ktorý sa používa v rozličných druhoch kvetinových vôní, ako je konvalinka, pivonka a zemolez.

• Acetic Acid, Anhydride, Reaction Products With 1,5,10-Trimethyl-1,5,9-Cyclododecatriene

• Trvácna drevitá jantárová aróma s tónmi zlatofúzu a dymu.

• Acetylcedrene

• Hrejivá drevitá aróma. Dodáva vôňam trvácnych charakter cédrového dreva.

• Allyl Cyclohexyloxyacetate

• Zelená ananásová vôňa, ktorá sa dobre hodí do fužérových parfumov a typicky sa používa v kvetinovo-ovocných vôňach. Zjemňuje tóny srdca a vytvára machové aspekty.

• Amyl Salicylate

• Kvetinová vôňa so zelenými a balzamikovými aspektami. Táto zložka sa nachádza v hrozne a čaji.

• Amyris Balsamifera Bark Oil

• Amryis má jemný drevitý tón santalového dreva s mierne zadymeným nádychom.

• Cedrol Methyl Ether

• Vôňa suchého dreva s výraznou kombináciou mäkkého dreva a jantáru. Je to bežná zložka drevitých vôní.

• Cis-2-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Kvetinovo-jablková, drevitá vôňa. Používa sa v širokej škále typov vôní.

• Cis-3-Hexenyl Methyl Carbonate

• Svieža, zelená, trávová vôňa s ovocným hruškovým charakterom. Má fialkovú, zelenú vôňu.

Vôňa: Zelená

• Cis-3-Hexenyl Salicylate

• Kvetinová, zelená kožená vôňa so sladkým balzamikovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v jablkách, broskyniach a v jahodách. Bežne sa využíva v širokej škále parfumov, ktorým dodáva kvetinovú žiarivosť.

• Citronellyl Acetate

• Ovocná, ružová, citrusová vôňa. Zložka sa nachádza v citronele, ružiach, muškátoch a citrónovej silici. Používa sa predovšetkým v kvetinových a ovocných vôňach.

• Citrus Aurantifolia Oil

• Je to limetková živica, iskrivá a perlivá citrusová aróma s vôňou koly, zdôraznená štipľavými a citrónovými tónmi.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Citrus Nobilis Peel Oil

• Známa aj ako mandarínková silica. Jej svieža citrusová vôňa je zdôraznená kvetinovým tónom.

• Cyclopentadecanone

• Elegantná púdrová pižmová vôňa sa využíva v širokej škále vôní.

• Dimethyl Phenethyl Butyrate

• Vôňa sladkej a zrelej slivky, ktorá sa často používa na ako doplnok pri tvorbe charakteru zrelých sliviek.

• Elettaria Cardamomum Seed Oil

• Korenistá, aromatická, mierne kovová vôňa. Kardamónová silica sa získava parnou destiláciou sušených kardamónových toboliek.

Vôňa: Korenistá

• Ethyl Acetoacetate

• Prchavá ovocná vôňa, ktorá pripomína zelené jablko a jahody. Používa sa pri rekonštitúcii viacerých ovocí, ako sú jahody, pomaranč a tropické ovocie, na zvýraznenie vysokého tónu.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal

• Jantárová a drevitá vôňa používaná na tvorbu tónov santalového dreva.

• Guaiene

• Drevitá, sladká vôňa. Zložka sa nachádza v bulnéziovej silici.

• Hexadecanolactone

• Pižmová vôňa s tónmi púdru a červeného ovocia. Zložka sa nachádza v mlieku. Pižmový tón sa dobre mieša s drevitými a kvetinovými vôňami.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Isoamyl Allylglycolate

• Ananásová vôňa, ktorá dodá iskru vrcholu každej vône.

• Isopropyl Myristate

• Má ľahkú olejovú vôňu. Pomáha rozpúšťať iné zložky.

• Lavandula Angustifolia Oil

• Aromatická a kvetinová vôňa. Levanduľová silica sa získava destiláciou rastliny lavandula officinalis chaix.

• Lavandula Hybrida Oil

• Bylinková levanduľová vôňa.

• Lemon Oil Terpenes

• Citrónový tón. Zložka sa extrahuje z citrónovej silice.

• Methoxyhydratropaldehyde

• Anízová vôňa s vodovým kvetinovým aspektom. Zložka obsahuje tóny skrutca s anízovým nádychom, čo vytvára nezameniteľnú vôňu.

• Methylenedioxyphenyl Methylpropanal

• Zeleno-kvetinová vôňa. Vôni dodáva výraznú sviežosť a vonia ako vodný melón.

• Pentadecalactone

• Elegantná pižmová vôňa so sofistikovanými balzamikovými tónmi. Dodáva intenzitu a zaguľacuje širokú paletu vôní.

• Pentamethylcyclopent-3-Ene-Butanol

• Drevitá vôňa. Zložka sa používa na navodenie charakteru santalového dreva v parfumoch.

• Pepper, Black, Oil (Piper Nigrum L.)

• Korenistá, štipľavá, hrejivá vôňa. Zložka sa destiluje parou z bobuliek (čierneho korenia) rastliny piper nigrum.

Vôňa: Korenistá

• Pogostemon Cablin Leaf Extract

• Intenzívny a dlhotrvajúci drevitý tón s ľahkým a transparentným nádychom. Olfatickým profilom pripomína pačuli. Vyrába sa z cukrovej trstiny.

• Propylene Glycol

• Táto zložka bez zápachu sa používa na rozpúšťanie iných zložiek.

• Trimethylcyclopentenyl Dimethylisopentenol

• Bohatý a rozvláčny tón santalového dreva.

• Vanillin

• Jemná a púdrová vôňa vanilky.

PEG-40 Hydrogenated Castor Oil Látka na zvýšenie rozpustnosti
Zlepšuje rozpustnosť zložky vo výrobku
Coumarin Vonná látka
Ethylhexyl Methoxycinnamate UV absorbér