Sprchovací gél Signature

Sodium Lauroyl Isethionate Povrchovo aktívna látka
Lauric Acid Povrchovo aktívna látka

• BHT

• Zložka bez pachu, ktorá bráni jednotlivým súčastiam parfumu reagovať s kyslíkom, ktorý by ho mohol pokaziť.

• Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles

• Svieža a korenistá vôňa s náznakom čierneho korenia a citróna. Zložka sa nachádza v silici elemi, živici, ktorú vylučuje strom canarium luzonicum.

Vôňa: Korenistá

• Citrus Limon Oil

• Svieža, citrusová vôňa. Citrónová silica sa extrahuje z ovocia stromu citrus medical L.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Jasná vôňa santalového dreva s ružovým nádychom. Používa sa hlavne pri tónoch santalového dreva a v drevitých a orientálnych vôňach.

• Ethyl Vanillin

• Sladká a krémová aróma vanilky s jemným korenistým nádychom.

• Ethylene Dodecanedioate

• Jemná a delikátna pižmová vôňa s nádychom červeného ovocia, ktorá parfumy obohacuje o čistú a jemnú vôňu.

• Eucalyptus Globulus Leaf Oil

• Svieži gáfrový tón. Zložka sa derivuje z listov eukalyptu, z ktorých sa parnou destiláciou získava eukalyptová silica.

• Juniperus Virginiana Oil

• Jemná krémová drevitá vôňa. Zložka sa získava parnou destiláciou dreva cédrového stromu juniperus virginiana (je známy aj ako cedrus doedara, cedrus atlantica, and cedrus libani).

• Lavandula Hybrida Oil

• Bylinková levanduľová vôňa.

• Pogostemon Cablin Leaf Extract

• Intenzívny a dlhotrvajúci drevitý tón s ľahkým a transparentným nádychom. Olfatickým profilom pripomína pačuli. Vyrába sa z cukrovej trstiny.

Carbomer Regulátor viskozity
PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate Regulátor viskozity
Styrene/Acrylates Copolymer Kaliaca látka
Znižuje priehľadnosť alebo priesvitnosť výrobkov
Stearic Acid Povrchovo aktívna látka
Sodium hydroxide Látka na úpravu pH
PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide Regulátor viskozity
DMDM Hydantoin Konzervačná látka
BHT Antioxidant
Pomáha zabraňovať reakciám podporovaným kyslíkom, ktoré by mohli viesť k znehodnoteniu produktu.
Sodium Isethionate Povrchovo aktívna látka
Tetrasodium EDTA Odlučovacia látka
Etidronic Acid Odlučovacia látka
Butylene Glycol Rozpúšťadlo