Sprchovací gél na telo a vlasy Adrenaline - Mint Freeze

Cocamide MEA Povrchovo aktívna látka

• 2-Dimethylcyclohexenyl-5-Methyl-5-Methylpropyl-1,3-Dioxane

• Suchý jantárový drevitý tón. Drevitým vôňam dodáva intenzitu a jas, a kvetinovým a orientálnym vôňam živosť.

Vôňa: Amber

• 3-Hexenol

• Svieža zelená vôňa pokosenej trávy. Zložka sa nachádza v rozličných rastlinách, napríklad v menthe arvensis. Je to nenahraditeľná súčasť všetkých druhov kvetinových a ovocných parfumov vďaka svojej jedinečnej zelenej a trávovej charakteristike.

• 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Komplexná drevitá a hrušková vôňa, ktorý obohacuje kvalitu vône v parfumoch.

• 4H-4A,9-Methanoazuleno[5,6-D]-1,3-Dioxole, Octahydro-2,2,5,8,8,9A-Hexamethyl-, (4Ar,5R,7As,9R)-

• Trvácny, rozvláčny drevitý tón jantáru, používa sa na zvýraznenie drevitých tónov.

• A-Terpinyl Acetate

• Citrusová vôňa s levanduľovým nádychom. Zložku obsahujú mnohé esenciálne oleje, napríklad borovicový a kardamómový.

• Allyl Cyclohexyloxyacetate

• Zelená ananásová vôňa, ktorá sa dobre hodí do fužérových parfumov a typicky sa používa v kvetinovo-ovocných vôňach. Zjemňuje tóny srdca a vytvára machové aspekty.

• Alpha-Pinenes

• Bylinková, borovicová a zemitá vôňa. Zložka sa nachádza v množstve ihličnatých stromov, najmä v borovici, ale aj vo viacerých rastlinách, napríklad v rozmaríne a mäte.

• Camphor

• Charakteristický gáfrový tón. Táto zložka sa nachádza v škoricovníku.

• Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles

• Svieža a korenistá vôňa s náznakom čierneho korenia a citróna. Zložka sa nachádza v silici elemi, živici, ktorú vylučuje strom canarium luzonicum.

• Cyclohexanepropanol, 2,2,3,6-Tetramethyl-A-Propyl-

• Drevitý tón s jantárovým nádychom.

• Delta-Damascone

• Ovocná jablková, ružová, zemitá vôňa. Zložka je veľmi užitočná pri tvorbe vôní ruží.

• Dihydro Pentamethylindanone

• Rozvláčna drevitá, jantárová vôňa s korenistým kvetinovým tónom. Ponúka jedinečnú arómu, ktorá navodzuje pocit kašmíru.

Vôňa: Amber

• Dimethyl Heptenal

• Tón zeleného melónu s náznakom sviežich morských vôní.

• Dimethylcyclohexenyl 3-Butenyl Ketone

• Zelená, ovocná, kvetinová vôňa, používaná hlavne pre svoj zelený, kvetinovo-ovocný efekt, ktorý pripomína galbanum.

• Elettaria Cardamomum Seed Oil

• Korenistá, aromatická, mierne kovová vôňa. Kardamónová silica sa získava parnou destiláciou sušených kardamónových toboliek.

• Ethyl Hydroxypyrone

• Tón spáleného karamelu s vôňou horúceho mlieka a nádychom jahody.

• Ethyl Vanillin

• Sladká a krémová aróma vanilky s jemným korenistým nádychom.

• Eucalyptol

• Eukalyptová vôňa s chladivým aspektom gáfru a mäty. Túto zložku obsahuje gáfor, vavrín, čajovník, bazalka, rozmarín, šalvia a ďalšie aromatické rastliny.

• Eugenia Caryophyllus Leaf Oil

• Hrejivá a korenistá vôňa s karafiátovou charakteristikou.

• Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal

• Jantárová a drevitá vôňa používaná na tvorbu tónov santalového dreva.

• Gamma-Terpinene

• Bylinková, citrusová, korenistá vôňa. Zložka sa nachádza v rozličných siliciach.

• Isoborneol

• Svieža, borovicová, čistá vôňa. Derivuje sa z gáfra. Zložka sa nachádza v dreve gáfrovníka lekárskeho.

• Isopulegol

• Mentolová, bylinková s mierne horkastým akcentom. Zložka vytvára chladivý pocit.

• Methyl Anthranylate

• Vôňa bielych kvetov, zmes tuberózy, kvetov pomarančovníka a jazmínu. Dá sa ovplyvňovať inými vôňami, ktoré spoločne vytvoria odlišné tóny, pričom mnoho z nich sa používa v parfumérstve.

• Methyl N-Methylanthranilate

• Príjemný charakter pomarančových kvetov s hroznovými tónmi.

• Methylbenzyl Acetate

• Zelený tón so živým rebarborovým nádychom. Zložku obsahuje gardénia.

• Myristica Fragrans Kernel Oil

• Hrejivá, korenistá, balzamiková, drevitá vôňa. Silica sa získava destilovaním semien muškátového orecha.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Svieža šťavnatá sladká pomarančová vôňa so sviežim nádychom.

• Pentamethylcyclopent-3-Ene-Butanol

• Drevitá vôňa. Zložka sa používa na navodenie charakteru santalového dreva v parfumoch.

• Pepper, Black, Oil (Piper Nigrum L.)

• Korenistá, štipľavá, hrejivá vôňa. Zložka sa destiluje parou z bobuliek (čierneho korenia) rastliny piper nigrum.

• Pinus Palustris Oil

• Drevitá borovicová vôňa. Zložka je esenciálny olej, ktorý sa destiluje parou z ihličia, vetvičiek a pupeňov rozličných druhov borovice.

• Pogostemon Cablin Leaf Oil

• Drevitá, zemitá, trochu sladká a zadymená vôňa. Získava sa parnou destiláciou listov z kríka pačuli. Má jedinečnú vôňu s hrejivou, komplexnou a dlhotrvajúcou charakteristikou.

• Rasberry Ketone

• Sladký a púdrový tón malín. Zložka sa nachádza v niektorom červenom ovocí, ako sú maliny, brusnice, jahody a černice. Zvyčajne sa používa na zdôraznenie tónov červeného ovocia.

• Thuja Occidentalis Leaf Oil

• Bylinková, aromatická, drevitá vôňa. Zložka sa získava z konárikov a listov severského bieleho cédra a západného červeného cédra.

• Trimethyl-Propylcyclohexanepropanol

• Rozvláčna drevitá vôňa. Zosilňuje kvetinovú stránku dámskych konceptov a podčiarkuje maskulinitu pánskych parfumov.

• Trimethylcyclopentenyl Dimethylisopentenol

• Bohatý a rozvláčny tón santalového dreva.

Menthol Denaturačná látka
Mení chuť výrobku s cieľom zabrániť jeho požitiu. Obvykle sa pridáva do výrobkov obsahujúcich alkohol.
Disodium EDTA Odlučovacia látka
Propylene glycol Vonná látka
Sodium hydroxide Látka na úpravu pH
Mentha Aquatica Leaf Extract Rastlinné výťažky