Sprchovací gél Ice Gold

• 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Komplexná drevitá a hrušková vôňa, ktorý obohacuje kvalitu vône v parfumoch.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Dimethylbenzyl Carbinyl Acetate

• Jedinečný slivkový tón s vôňou ruže a jazmínu. Dodáva sviežosť a odľahčuje takmer všetky kvetinové bukety. Zároveň dokáže vôni dodať nádych damaskovej ruže.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Jasná vôňa santalového dreva s ružovým nádychom. Používa sa hlavne pri tónoch santalového dreva a v drevitých a orientálnych vôňach.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Hexyl Acetate

• Šťavnatý hruškový tón s výraznou textúrou. Zložka sa nachádza v rozličnom ovocí ako sú jablká, hrušky či slivky.

• Juniperus Mexicana Oil

• Drevitý tón cédrového dreva.

• Pogostemon Cablin Leaf Oil

• Drevitá, zemitá, trochu sladká a zadymená vôňa. Získava sa parnou destiláciou listov z kríka pačuli. Má jedinečnú vôňu s hrejivou, komplexnou a dlhotrvajúcou charakteristikou.

Cocamide MEA Povrchovo aktívna látka
Disodium EDTA Odlučovacia látka
Menthol Chladiaca látka
Zabezpečuje chladivý a svieži pocit