Sprchovací gél GOLD

• BHT

• Zložka bez pachu, ktorá bráni jednotlivým súčastiam parfumu reagovať s kyslíkom, ktorý by ho mohol pokaziť.

• Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles

• Svieža a korenistá vôňa s náznakom čierneho korenia a citróna. Zložka sa nachádza v silici elemi, živici, ktorú vylučuje strom canarium luzonicum.

• Citrus Limon Oil

• Svieža, citrusová vôňa. Citrónová silica sa extrahuje z ovocia stromu citrus medical L.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Jasná vôňa santalového dreva s ružovým nádychom. Používa sa hlavne pri tónoch santalového dreva a v drevitých a orientálnych vôňach.

• Ethyl Vanillin

• Sladká a krémová aróma vanilky s jemným korenistým nádychom.

• Ethylene Dodecanedioate

• Jemná a delikátna pižmová vôňa s nádychom červeného ovocia, ktorá parfumy obohacuje o čistú a jemnú vôňu.

• Eucalyptus Globulus Leaf Oil

• Svieži gáfrový tón. Zložka sa derivuje z listov eukalyptu, z ktorých sa parnou destiláciou získava eukalyptová silica.

• Juniperus Virginiana Oil

• Jemná krémová drevitá vôňa. Zložka sa získava parnou destiláciou dreva cédrového stromu juniperus virginiana (je známy aj ako cedrus doedara, cedrus atlantica, and cedrus libani).

• Lavandula Hybrida Oil

• Bylinková levanduľová vôňa.

• Pogostemon Cablin Leaf Extract

• Intenzívny a dlhotrvajúci drevitý tón s ľahkým a transparentným nádychom. Olfatickým profilom pripomína pačuli. Vyrába sa z cukrovej trstiny.

Cocamide MEA Povrchovo aktívna látka

Disodium EDTA Odlučovacia látka

PPG-12 Látka na zlepšenie kondície pokožky

Caramel Farbivo