Sprchovací gél Deep Space

Acrylates Copolymer Disperzná látka
Zabezpečuje rozptýlenie a rovnomerné rozloženie pevných látok vo výrobku

• A-Terpinyl Acetate

• Citrusová vôňa s levanduľovým nádychom. Zložku obsahujú mnohé esenciálne oleje, napríklad borovicový a kardamómový.

• Eucalyptol

• Eukalyptová vôňa s chladivým aspektom gáfru a mäty. Túto zložku obsahuje gáfor, vavrín, čajovník, bazalka, rozmarín, šalvia a ďalšie aromatické rastliny.

• Eucalyptus Globulus Leaf Oil

• Svieži gáfrový tón. Zložka sa derivuje z listov eukalyptu, z ktorých sa parnou destiláciou získava eukalyptová silica.

• Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal

• Jantárová a drevitá vôňa používaná na tvorbu tónov santalového dreva.

• Juniperus Virginiana Oil

• Jemná krémová drevitá vôňa. Zložka sa získava parnou destiláciou dreva cédrového stromu juniperus virginiana (je známy aj ako cedrus doedara, cedrus atlantica, and cedrus libani).

• L-Menthol

• Svieži a čistý mentolový tón. Zložka sa nachádza v mätových esenciálnych olejoch.

• Propyl (2S)-2-(1,1-Dimethylpropoxy)-Propanoate

• Svieži, šalviový tón, ktorý sa používa v bylinkových, šalviových a bergamotových vôňach.

Cocamide MEA Povrchovo aktívna látka
Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky
DMDM Hydantoin Konzervačná látka
Disodium EDTA Odlučovacia látka
Mica Farbivo
Calcium Aluminum Borosilicate Objemová látka
Riedidlo. Riedi pevné a kvapalné látky a uľahčuje presnejšie dávkovanie
PPG-12 Látka na zlepšenie kondície pokožky
Sodium hydroxide Látka na úpravu pH
Silica Abrazívna látka
Odstraňuje nečistoty a zanecháva rozličné povrchy alebo telo (jeho časti) čisté alebo zvyšuje ich lesk brúsením/kefovaním.
Tin Oxide Abrazívna látka

Axe