Sprchovací gél Deep Space

Acrylates Copolymer Disperzná látka

Zabezpečuje rozptýlenie a rovnomerné rozloženie pevných látok vo výrobku

• A-Terpinyl Acetate

• Citrusová vôňa s levanduľovým nádychom. Zložku obsahujú mnohé esenciálne oleje, napríklad borovicový a kardamómový.

• Eucalyptol

• Eukalyptová vôňa s chladivým aspektom gáfru a mäty. Túto zložku obsahuje gáfor, vavrín, čajovník, bazalka, rozmarín, šalvia a ďalšie aromatické rastliny.

• Eucalyptus Globulus Leaf Oil

• Svieži gáfrový tón. Zložka sa derivuje z listov eukalyptu, z ktorých sa parnou destiláciou získava eukalyptová silica.

• Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal

• Jantárová a drevitá vôňa používaná na tvorbu tónov santalového dreva.

• Juniperus Virginiana Oil

• Jemná krémová drevitá vôňa. Zložka sa získava parnou destiláciou dreva cédrového stromu juniperus virginiana (je známy aj ako cedrus doedara, cedrus atlantica, and cedrus libani).

• L-Menthol

• Svieži a čistý mentolový tón. Zložka sa nachádza v mätových esenciálnych olejoch.

• Propyl (2S)-2-(1,1-Dimethylpropoxy)-Propanoate

• Svieži, šalviový tón, ktorý sa používa v bylinkových, šalviových a bergamotových vôňach.

Cocamide MEA Povrchovo aktívna látka

Glycerin Látka na zlepšenie kondície pokožky

DMDM Hydantoin Konzervačná látka

Disodium EDTA Odlučovacia látka

Mica Farbivo

Calcium Aluminum Borosilicate Objemová látka

Riedidlo. Riedi pevné a kvapalné látky a uľahčuje presnejšie dávkovanie

PPG-12 Látka na zlepšenie kondície pokožky

Sodium hydroxide Látka na úpravu pH

Silica Abrazívna látka

Odstraňuje nečistoty a zanecháva rozličné povrchy alebo telo (jeho časti) čisté alebo zvyšuje ich lesk brúsením/kefovaním.

Tin Oxide Abrazívna látka