Pánsky dezodorant sprej Dark Temptation

Isobutane Hnacia látka
Propane Hnacia látka
Stlačený plyn, ktorý pomáha vytláčať obsah z plechovky

• Acetic Acid, Anhydride, Reaction Products With 1,5,10-Trimethyl-1,5,9-Cyclododecatriene

• Trvácna drevitá jantárová aróma s tónmi zlatofúzu a dymu.

• Acetylcedrene

• Hrejivá drevitá aróma. Dodáva vôňam trvácnych charakter cédrového dreva.

• Cedrol Methyl Ether

• Vôňa suchého dreva s výraznou kombináciou mäkkého dreva a jantáru. Je to bežná zložka drevitých vôní.

• Cis-3-Hexenyl Salicylate

• Kvetinová, zelená kožená vôňa so sladkým balzamikovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v jablkách, broskyniach a v jahodách. Bežne sa využíva v širokej škále parfumov, ktorým dodáva kvetinovú žiarivosť.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Citrus Nobilis Peel Oil

• Známa aj ako mandarínková silica. Jej svieža citrusová vôňa je zdôraznená kvetinovým tónom.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Ethyl Vanillin

• Sladká a krémová aróma vanilky s jemným korenistým nádychom.

• Ethylene Dodecanedioate

• Jemná a delikátna pižmová vôňa s nádychom červeného ovocia, ktorá parfumy obohacuje o čistú a jemnú vôňu.

• Isoamyl Allylglycolate

• Ananásová vôňa, ktorá dodá iskru vrcholu každej vône.

• Isopropyl Myristate

• Má ľahkú olejovú vôňu. Pomáha rozpúšťať iné zložky.

• Methoxyhydratropaldehyde

• Anízová vôňa s vodovým kvetinovým aspektom. Zložka obsahuje tóny skrutca s anízovým nádychom, čo vytvára nezameniteľnú vôňu.

• Methylenedioxyphenyl Methylpropanal

• Zeleno-kvetinová vôňa. Vôni dodáva výraznú sviežosť a vonia ako vodný melón.

• Pentadecalactone

• Elegantná pižmová vôňa so sofistikovanými balzamikovými tónmi. Dodáva intenzitu a zaguľacuje širokú paletu vôní.

• Pentamethylcyclopent-3-Ene-Butanol

• Drevitá vôňa. Zložka sa používa na navodenie charakteru santalového dreva v parfumoch.

• Vanillin

• Jemná a púdrová vôňa vanilky.

Coumarin Vonná látka
Amyl Cinnamal Vonná látka