Guľôčkový antiperspirant pre mužov Dark Temptation

Steareth-2 Emulgátor
Helianthus Annuus Seed Oil Látka na zlepšenie kondície pokožky

• Amyl Salicylate

• Kvetinová vôňa so zelenými a balzamikovými aspektami. Táto zložka sa nachádza v hrozne a čaji.

• Cedrol Methyl Ether

• Vôňa suchého dreva s výraznou kombináciou mäkkého dreva a jantáru. Je to bežná zložka drevitých vôní.

• Citrus Aurantifolia Oil

• Je to limetková živica, iskrivá a perlivá citrusová aróma s vôňou koly, zdôraznená štipľavými a citrónovými tónmi.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Ethyl Linalool

• Svieži tón kvetov a koriandra s nádychom citrusového ovocia. Bežne sa používa v citrusových kompozíciách alebo v kvetinových rekonštitúciách, ako je konvalinka, levanduľa alebo kvet pomarančovníka.

• Ethylene Dodecanedioate

• Jemná a delikátna pižmová vôňa s nádychom červeného ovocia, ktorá parfumy obohacuje o čistú a jemnú vôňu.

• Isoamyl Allylglycolate

• Ananásová vôňa, ktorá dodá iskru vrcholu každej vône.

• Vanillin

• Jemná a púdrová vôňa vanilky.

Steareth-20 Emulgátor
Silica Dimethyl Silylate Protihrudkujúca látka
Pomáha zabraňovať vzniku hrudiek vo výrobku
Coumarin Vonná látka