Antiperspirant sprej pre mužov Adrenaline

Aluminum Chlorohydrate Antiperspiračná látka

Znižuje potenie

• 2,6-Dimethylheptanol

• Svieža vôňa levandule a konvalinky s drevitým nádychom. Má svieži charakter, ktorý je obzvlášť praktický pri citrusových, kvetinových a drevitých kompozíciách.

• 2-T-Butylcyclohexyloxybutanol

• Mäkký a jantárový drevitý tón so sladkou a prirodzenou plnosťou.

• 3-(O-Ethylphenyl)-2,2-Dimethylpropionaldehyde

• Kvetinová, svieža vôňa, ktorá parfumu dodá tón sviežeho vzduchu, ktorý pripomína morský vánok.

• 4-Methyl-3-Decen-5-Ol

• Silný kvetinový zelený charakter s sviežimi a ovocnými aspektami fialkových listov.

• Alcohol

• Éterická vôňa. Používa sa na rozpúšťanie iných zložiek.

• Allyl Cyclohexyloxyacetate

• Zelená ananásová vôňa, ktorá sa dobre hodí do fužérových parfumov a typicky sa používa v kvetinovo-ovocných vôňach. Zjemňuje tóny srdca a vytvára machové aspekty.

• Aqua

• Zložka, ktorá pomáha rozpúšťať pevné súčasti vôní a ľahšie ich zmiešať do parfumov.

• Cedrol Methyl Ether

• Vôňa suchého dreva s výraznou kombináciou mäkkého dreva a jantáru. Je to bežná zložka drevitých vôní.

• Cis-3-Hexenyl Acetate

• Zelený tón doplnený odtieňmi čerstvej hrušky a jahody. Vysoký tón dodáva sviežosť vôňam jemných kvetov a ovocia.

• Cis-3-Hexenyl Methyl Carbonate

• Svieža, zelená, trávová vôňa s ovocným hruškovým charakterom. Má fialkovú, zelenú vôňu.

• Cis-3-Hexenyl Salicylate

• Kvetinová, zelená kožená vôňa so sladkým balzamikovým nádychom. Táto zložka sa nachádza v jablkách, broskyniach a v jahodách. Bežne sa využíva v širokej škále parfumov, ktorým dodáva kvetinovú žiarivosť.

• Citronellyl Nitrile

• Citrónová vôňa s kvetinovými a zelenými náznakmi.

• Citrus Aurantium Amara Extract

• Môže to byť svieža vôňa horkého pomaranča alebo bohatá aróma pomaračnových kvetov so zelenými tónmi. Extrakciou z listov a pukov sa získava „petitgrainová silica“. Extrakciou z ovocia sa získava silica horkého pomaranča a z jeho kvetov „silica neroli“.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Svieža, žiarivá, štipľavá vôňa. Silica z pomarančových šupiek sa extrahuje z ovocia stromu citrus sinensis L.

• Ethyl 2,6,6-Trimethylcyclohexa-1,3-Enecarboxylate

• Svieža, mierne šafranová vôňa ružových listov a jablkového muštu. Dodáva plnosť a žiarivosť širokej škále vôní.

• Ethyl Ethyldimethylcyclohexene-1-Carboxylate

• Kvetinová, korenistá, ovocná vôňa, ktorá prispieva k tvorbe ružových, karafiátových a fužérových parfumov s aromatickými a korenistými tónmi.

• Eucalyptus Globulus Leaf Oil

• Svieži gáfrový tón. Zložka sa derivuje z listov eukalyptu, z ktorých sa parnou destiláciou získava eukalyptová silica.

• Gamma-Undecalactone

• Mliečna sladká vôňa broskýň. Táto zložka sa nachádza v jablkách, malinách, broskyniach a marhuliach.

• Menthol

• Svieži a čistý mentolový tón. Zložka sa nachádza v mentolovej silici.

• Methylbenzyl Acetate

• Zelený tón so živým rebarborovým nádychom. Zložku obsahuje gardénia.

• Pentaerythrityl Tetra-Di-T-butyl Hydroxyhydrocinnamate

• Zložka bez pachu, ktorá bráni jednotlivým súčastiam parfumu reagovať s kyslíkom, ktorý by ho mohol pokaziť.

• Phenethyl Acetate

• Sladká púdrovo-kvetinová vôňa po ružiach a mede. Táto zložka je súčasťou ružových silíc a obsahuje ju aj rozličné ovocie.

• Phenylisohexanol

• Transparentná kvetinová ružová vôňa s miernym zeleným aspektom. Využíva sa hlavne pri ružových akordoch.

• Rose Ketone-4

• Kvetinovo-ovocný tón s nádychom ruže, sliviek a bobúľ. Táto zložka sa nachádza v rozličnom ovocí, ako sú slivky, jahody a marhule. Používa sa bežne v kvetinových a ovocných vôňach.

• Tetrahydrolinalool

• Bylinkový levanduľový tón s citrusovým kvetinovým nádychom. Derivuje sa zo zložky, ktorá sa vyskytuje v mnohých esenciálnych olejoch, napríklad z ruží, mäty, mandarínky alebo levandule.

• Tetrahydromugyl Acetate

• Bylinkový tón, ktorý sa bežne používa v citrusových, zelených alebo bylinkových vôňach.

• Triethyl Citrate

• p-Menthan-7-ol

• Svieža, čistá a krémová kvetinová vôňa spojená s magnóliou a konvalinkou.

Disteardimonium Hectorite Regulátor viskozity

Propylene Carbonate Regulátor viskozity